انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مرد جوان در دادگاه خانواده ؛ همسرم مرتب من و خانواده‌ام را نفرین می‌کند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مرد جوان در دادگاه خانواده ؛ همسرم مرتب من و خانواده‌ام را نفرین می‌کند 1

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران ، چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم مرتب مرا نفرین می‌کند.

مرد جوان ادامه داد: او هربار هر اتفاقی که می‌افتد شروع به نفرین کردن من و خانواده‌ام می‌کند. هرچه به او می‌گویم هرکاری می‌خواهی بکن اما نفرین نکن فایده‌ای ندارد. همیشه به من قول می‌دهد که دیگر نفرین نکند ولی باز هم با کوچک‌ترین مشکل یا جر و بحثی فقط نفرین می‌کند و حرف‌هایی می‌زند که تن و بدن مرا می‌لرزاند.

وی افزود:من از نفرین کردن بیزارم و اعتقاد دارم که آدم حتی دشمنش را هم نباید نفرین کند ولی همسر من به راحتی برایم بد‌ترین‌ها را از خدا می‌خواهد و اینکار‌هایش واقعا مرا آزار می‌دهد. خیلی سعی کردم تحملش کنم ولی دیگر نمی‌توانم و می‌خواهم برای همیشه از این زن جدا شوم. زندگی با او واقعا عذابم می‌دهد.

بعد از صحبت‌های این مرد قاضی همسر وی را نیز به دادگاه احضار کرد تا صحبت‌های او را هم بشنود. ‎