انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ×طرفداران مهراد هیدن×
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ســـــــــلامــ

اینجا ماله طرفداران زدبازی و از همه مهمتر مهراد هیدن هستش

اخبار و موزیک ویدیو عکس از این اسطوره گذاشته میشود!

چند تا عکس از مهراد هیدن

×طرفداران مهراد هیدن× 1

×طرفداران مهراد هیدن× 1

×طرفداران مهراد هیدن× 1

×طرفداران مهراد هیدن× 1

×طرفداران مهراد هیدن× 1

آهگهای مهراد هیدن

آهنگ های که مهراد در آنها هنرنمایی کردند عبارتند از: دیس آجیلی، مهمونی، کل کل، آهنگامون خداس، پارتی، از خزر تا خلیج فارس، دیس فینچر، عروسک، آماده باش، بی حس، تابستون کوتاه،خط من، شهر تاریک، زندگی منه، زمین صافه، چونکه دیوونتم، کوچه، ایرونی ال. ای، کوکولی کو؟،دروباز کن،تلفات جنگ، داستان ما، مثل من، پدر من بد منو نگاه میکنه، بخند مصنوعی، تازه شروعه زندگیمونه، ساعت وایسه، لی لی حوضک ،اُبی و پس چی شد؟

آلبوم های مهراد

وی در آهتگهای تهران مال منه، چرا بدی، نباید وایسیم، مرسی کلی، نکنی باور، سیگار صورتی، دلم تنگ شده، منتظر موندن کاریه که … در آلبوم زاخارنامه نیز میخواند.

×طرفداران مهراد هیدن× 1
نام: مهراد مستوفی راد محل تولد: تهران تاریخ تولد: 1364/9/24 قد: ۱۷۶ وزن: ۶۵کیلوگرم رنگ مورد علاقه: نیلی ، رنگین کمان! نوشیدنی مورد علاقه: قهوه، مشروب چیزهای مورد علاقه: شام،موزیک،زمین،درخت،قهوه،بازیگری،کارتون،تیر اندازی،پول،دختر،فضا، ورزش (کنگ فو و آی کیدو) ضمنا استقلالی هم هست مهرداد خواننده اصلی گروه است که علاوه بر رپ از سبک Hook در کارهایش استفاده می کند.پسری با ادب که تو اهنگها زیاد فحش نمیده.مهرداد و علیرضا جی جی آهنگسازان گروه هستند.او در گروه، گیتار،جاز و پیانو می نوازد.مهراد با صدای سختی که در رپخوانی دارد.او یکی از مشهور ترین صداها در سبک hip-hop را داراست. مهراد در زمینه آهنگسازی و نوشتن تکست رپ هنر فوق العاده ای دارد ،همچنین صدای قابل انعطاف او باعث شده که مهراد در هیچکدام از آهنگهایش بایک استایل ظاهر نشود و تغییر در سبک یکی از ویژگی های اوست،و در بین طرفدارانش به “استاد” معروف شده است . آهنگهای مهراد آهنگ های که مهراد در آنها هنرنمایی کردند عبارتند از: دیس آجیلی، مهمونی، کل کل، آهنگامون خداس، پارتی، از خزر تا خلیج فارس، دیس فینچر، عروسک، آماده باش، بی حس، تابستون کوتاه،خط من، شهر تاریک، زندگی منه، زمین صافه، چونکه دیوونتم، کوچه، ایرونی ال. ای، کوکولی کو؟،دروباز کن، تلفات جنگ، داستان ما، مثل من، پدر من بد منو نگاه میکنه، بخند مصنوعی، تازه شروعه زندگیمونه، ساعت وایسه، لی لی حوضک ،اُبی و پس چی شد؟ آلبوم وی در آهتگهای تهران مال منه، چرا بدی، نباید وایسیم، مرسی کلی، نکنی باور، سیگار صورتی، دلم تنگ شده، منتظر موندن کاریه که … در آلبوم زاخارنامه نیز میخواند.
×طرفداران مهراد هیدن× 1
iInstagram.com/mehradhiddenofficial اینـــستــــاگرام مهراد هــیــدن

----------------------------------------------------------

1_ سایت "سرمایه" با مدیریت مهراد هیدن راه اندازی شد.

لینک سایت:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sarmaaye.com

2_اینم سایت رسمی زدبازی که شما میتونید همه ی خبر ها  رو توی این سایت مشاهده کنید.

البته این سایت فیلتر هست!!

لینک سایت:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.zedbaziband.com
من کپیه این گیتار تو دستشو داشتم :|
الان ولی مدل کورت دارم
صداش خیلی خوبه هیدن
شما دیگه امار تمام اینارو دارین