انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تویوتا، Aurion را برای سال 2015 به روز کرد ..
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تویوتا، Aurion را برای سال 2015 به روز کرد .. 1

قرار است تویوتا Aurion به روز شده طی هفته های آینده معرفی شود البته انتظار نمی رود این رقیب هولدن کامادور V6 به اندازه همتای کمری خود تغییر ظاهری داشته باشد.

ظاهر کمری جدید بسیار قابل توجه تر از این خودرو است.

کمری جدید که این هفته عرضه شد با پانل هایی کاملا جدید و حدود 800 قطعه جدید در نیمه دوره تولید به روز رسانی شده است. این به روز رسانی هزینه ای 108 میلیون دلاری برای کارخانه تویوتا در استرالیا داشته تا این خوئرو برای این بازار و بازارهای صادراتی آسیا و خاورمیانه تولید شود.

Aurion اصلاح شده سبک بدنه جدیدی نخواهد داشت. با توجه به این که موتورهای کمری تغییر نکرده اند گمان نمی رود موتور 3.5 لیتری V6 200 کیلووات و 336 نیوتون متری Aurion نیز تغییر زیادی داشته باشد.

هم چنین با توجه به این که قیمت کمری تا 5 هزار دلار کاهش یافته است، چنین روندی برای Aurion نیز پیش بینی می شود. طیف کنونی این خودرو 36490 تا 47990 دلار به اضافه هزینه جابه جایی قیمت دارد.

کلاس خودروهای بزرگ که Aurion در آن قرار دارد امسال با کاهش ظرفیت 14 درصدی مواجه شده البته فروش Aurion کاهش 10 درصدی داشته است. سهم بازار این خودرو کم تر از 8 درصد است. این در حالی است که هولدن کامادور 75 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد.