انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زین مآلیک از ترک وان دایرکشن خوشحال است .. O_o !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
زین مآلیک از ترک وان دایرکشن خوشحال است ..  O_o ! 1[rtl]اگر از اینکه زین مالک گروه وان دایرکشن رو ترک کرده ناراحتین باید بهتون بگم ناراحت نباشین چون خودش گفته که از اینکار خوشحاله.....[/rtl]

[rtl]به گفته دنیا مالک زین الان که در وان دایرکشن نیست زندگیشو بیشتر دوس داره.اون به مجله Now! گفته:برادر کوچیک من الان خوشحال هستش.....[/rtl]

[rtl]اون اضافه کرد:از اونجایی که من و زین اختلاف سنی کمی داریم و میتونم بگم با هم بزرگ شدیم،اون از همون بچگی یه جورایی نقش رئیس برای من داشت.......[/rtl]

[rtl]صحبت از شادی زین هست و دنیا این احساس تعامل رو با نامزد زین ینی پری ادواردز داره.......[/rtl]

[rtl]دنیا گفته:به نظر میرسید ما باید منتظر جلو افتادن ازدواج زین و پری باشیم ولی ظاهرا جلوتر نرفته که هیچ،عقب تر هم رفته....[/rtl]

[rtl]اون اضافه کرده که:من هنوز هیچ حرفی درباره ازدواج به اونا نزدم.......[/rtl]

[rtl]اون در باره روابط خواهر و برادریش با زین بعد از ازدواج اینطور میگه که:پری خیلی خوبه و استایلش متنوعه چون خودم هم کاملا دخترانه هستم،و هنگامی که مسائل استایل های دخترانه پدید میاد زین اجازه میده که ما اینکار ها رو رو خودمون انجام بدیم......[/rtl]

[rtl]به نظر میرسه که خانواده مالک الان خانواده شادیه...[/rtl]

سلب دیلی
تو رو خدا پری رو نگا چقد زشته -_-
خدایی زین مون داره حیف میشه
من چیکار کنم؟؟
بچم داره جلوی چشمام پرپر میشه
crying crying crying crying