انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جآستین بیبر اخبآر رآبطهـ اش بآ سلنا گومز رآ با عصبانیت رد می کــُـند !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[url=http://uupload.ir/][/url]

جاستین بیبر و سلنا گومز به گفته هالیوود لایف و تی ام زد که دو تا منبع خیلی چرت هستند ! گفته شد که به هم برگشتند و با هم در یک رستوران حضور دارند!

این خبر رد شد توسط یک منبع چرا که جاستین در یک شهر دیگر و سلنا نیز در یک شهر دیگر حضور داشت.
البته به گفته یکی از رسانه ها این فقط یک شوخی تی ام و هالیوود لایف بود
به هر حال جاستین بیبر دیگر از حاشیه خسته شده بود و این بار جواب های بدی به تی ام زد و هالیوود لایف زیر پستی که میبینید که در رابطه با جلنا هست زد ! ظاهرا جلنایی وجود ندارد و این موضوع 100 درصد تایید شده از طرف بیبر هست.

جاستین بیبر کامنت گذاشت و گفت :
تی ام زد و هالیوود لایف ظالمانه ترین و الکی ترین منبع خبری و عجیب غریب ترین وب سایت خبری هست.
که من تا الان دیده ام !.این  وب سایت ها یک زباله واقعی هستند که به مردم نشان میدهند ( یعنی اخبار آشغالشون رو نشون میدن ! )
آن ها به معنای واقعی کلمه دروغکی و آرایش شده هستند!هر چه می خواهند می گویند و اصلا برایشان اهمیت ندارد که مردم الان چه فکری قرار هست بکنند ( منظورش بلیبراش )
اصلا به این وب سایت ها نروید و به اشتراک نذارید و من هیچ کدوم از اخبار آن ها را قبول ندارم. هر خبری که از من در این وب سایت ها منتشر میشود دروغ هست ( یعنی جلنا دروغ هست )

جآستین بیبر اخبآر رآبطهـ اش بآ سلنا گومز رآ با عصبانیت رد می کــُـند ! 1

سلب دیلی 
حق داره خو اینا فقط برای اینکه بازدید سایتشون بره بالا این شایعاتو در میارن 
کار خوبی کردن=))))
مردم اسایش ندارن
شما به دوس دختراش چیکار دارین اخه
جلنا عمهتِ