انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این خودرو در اواسط سپتامبر سال جاری رونمایی خواهد شد.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این خودرو در اواسط سپتامبر سال جاری رونمایی خواهد شد. 1


نسل جدیدی از اپل آسترا با طراحی و وزن کمتر رونمایی شده تا بتواند نگاه مخاطبان بیشتری را با خود همراه کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، opel اولین نسل از مدل های Astra را در سال ۱۹۹۱ معرفی کرد و اکنون نسل جدیدی از این خودرو وارد بازار خودروسازی خواهد شد تا بتواند رقیب خوبی برای محصولات سایر کمپانی ها باشد.

نسل جدید اپل در حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم سبک تر از مدل قبلی بوده و از فولاد مستحکم در ساخت آن استفاده شده است. از دیگر تفاوت های نسل جدید این خودرو می توان به تغییر در شکل ظاهری و همینطور داخلی خودرو اشاره کرد.

این خودرو از نظر شکل ظاهری نیز نسبت به محصولات قبلی کوچکتر شده به طوری که ۵ سانتی متر از طول و ۲.۶ سانتی متر نیز از عرض کوتاه تر شده است. اما برعکس فضای داخلی خودرو به نسبت محصول قبلی بزرگتر شده است. چراغ های جلویی خودرو نیز به محصولات اخیر اپل نزدیک تر شده و این خودرو از قسمت عقب نیز گردتر شده تا از شکل قدیمی خود فاصله گرفته باشد.

این خودرو در اواسط سپتامبر سال جاری رونمایی خواهد شد. 1

چراغ  IntelliLux LED Matrix جدید آسترا شامل ۸ قسمت از نوع LED است که به طور خودکار و هماهنگ با دوربین Opel Eye که در قسمت جلوی ماشین تعبیه شده، کار می کند تا نور هماهنگ با ترافیک بتابد. برای مثال، نور چراغ ها با خروج از شهر به طور خودکار بیشتر می شوند تا دید راننده نسبت به محیط اطراف بیشتر شود.
از ویژگی های داخلی این خودرو می توان به مواردی مانند موتور ۱.۰ لیتری، چهار سیلندری ECOTEC ، موتور ۱.۴ لیتری ECOTEC در دو موتور ۱۸۰۰ تا ۴۰۰۰rpm برابر با ۱۴۵ اسب بخار را نام برد.

از دیگر ویژگی های داخلی این خودرو می توان به فناوری هایی مانند  Apple Car Play و Android Auto را نام برد که از طریق یک صفحه نمایش ارتباط بیشتری را با راننده برقرار می کند. این ماشین به طور خودکار پارک کرده یا مجهز به ترمز اضطراری در موارد ضروری و ... است.این خودرو در اواسط سپتامبر سال جاری رونمایی خواهد شد.

این خودرو در اواسط سپتامبر سال جاری رونمایی خواهد شد. 1
 
محشره
فوق العاده..............