انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پاداش ازدواج کردن با این دختر همجنس باز! (+عکس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
پاداش ازدواج کردن با این دختر همجنس باز!

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب

یک مرد میلیاردر هنگ کنگی برای اینکه دختر همجنس باز خود را سر به راه کند گفته است به مردی که با او ازدواج کند 40 میلیون دلار پول نقد جایزه می دهد. به گزارش ایران ناز این پول به کسی تعلق میگیرد که بتواند قلب این دختر را تسخیر کرده و او را به ازدواج راضی کند.

این خبر در حالی منتشر شد که گفته میشود دختر این مرد که یک معمار برجسته در سطح اروپا میباشد اخیرا با یک خانم که دوست دختر او بوده است در پاریس ازدواج کرده است و حالا پدرش که این ازدواج را قبول ندارد تصمیم گرفته است به این طریق او را سر به راه کند. جیجی چائو 33 ساله دختر این مرد ثروتمند میگوید نظری در رابطه با این کار پدرم ندارم اما به نظرم سرگرمی جالبی باشد.

این مرد چینی اعلام کرده است قصد او از این کار پیدا کردن یک فرد با استعداد است که سرمایه کافی برای شروع کار و زندگی ندارد و اصلا اهمیتی نمیدهد که داماد آینده اش پولدار باشد یا فقیر  تنها چیزی که اهمیت دارد اخلاق و رفتار اوست و اینکه بتواند دختر این مرد را عاشق خود کند. این خانم فارغ التحصیل رشته معماری از دانشگاه منچستر در سال 1999 است و اکنون در همین زمینه در انگلستان مشغول به کار است.

نظر بده اگه نظر ندی نامرد روزگاری crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  
من اعلام امادگی میکنم Big Grin

(07-06-2015، 13:10)hadi0120 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
---------------------------------------------------------------
آفرین به تو که اعلام آمادگی می کنی:492:res2
(07-06-2015، 13:10)hadi0120 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ایشاالله پای هم پیر شید Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Tongue Tongue Tongue Tongue
(07-06-2015، 13:35)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ایشاالله پای هم پیر شید Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Tongue Tongue Tongue Tongue
ایشاالله ایشاالله ایشاالله Tongue Tongue Tongue
ایشاالله ایشاالله ایشاالله Tongue Tongue Tongue
الان فکرکردم پسر بودن هم بد نیستا
ممنونم از همتون بیاد عرسیمون Big Grin

Big Grin
:‌| دُختـتره چيزي !

ايــش -_-!
(08-06-2015، 10:09)hadi0120 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنونم از همتون بیاد عرسیمون Big Grin

Big Grin

کارت یادت نره ها
واااااا نديده هاااااااااااا  Dodgy
صفحه‌ها: 1 2