انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیا بیا که اشکت در میاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
روزی پسری برای زدن انسلین به بیمارستان میرود.پرستاری هر روز انسلین را پسر میزد.تا اینکه روزی پسر عاشق پرستار شد Heartاورفت وبه پرستار گفت که چه قدر اورا دوست دارد ولی پرستار هردفعه یک بهانه ای میاورد.تا اینکه یک روز پرستار از دست پسر خسته شد ورفت وبه دروغ به او گفت که نامزد دارد وانها همدیگر را عاشقانه دوست دارند.پسر از دست پرستار عصبانی شد او فکر میکرد که در این چند ماه اورا بازی داده است بناب این پیش پرستار رفت وادرس نامزد اورا خواست.پرستار من من کنان ادرسی غلط به پسر داد پسر رفت و نامزد دختر را شبانه به قتل رساند.

پسربعد چند روز به بیمارستان رفت ودوباره به دختر گفت که نامزدش را کشته است.پرستار به شدت عصبانی شد وبه جای انساین به پسر بنزین زد.پرستاررو به پسر کرد وگفت:من هم برای تشکر از این کارت به جای انسلین به تو بنزین زدم پسر عصبانی شد.چاقویش رابرداشتو به سمت دختر حمله کرد.دختر دوید پسر هم دنبالش ناگهان.....
بنزین پسر تموم شد حالا وایساده Tongue Big Grin
خخخخخخخخخ
اسکلمون کردیا
زهر مار...
25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
تکراریییییییییییییییی
(07-06-2015، 18:37)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تکراریییییییییییییییی

کــــــــــــــــو؟؟؟؟ببینم Angry
اسکول شدم Big Grin Tongue
Dodgy مخسره
: /

اسگل
گیر اوردین ؟
من خرو بگو چه با هیجان میخوندم ولی ارزش سپاس داشت
25r30 خخخخخخخخخخخخخ يه ملتو سركار گذاشتيا