انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 15 نـقـل قـول از سـلـنـا کـه در زنـدگـی بـه آن نـیـاز داریـد ^_^
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عـکـس فـارسـی ^_^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
15 نـقـل قـول از سـلـنـا کـه در زنـدگـی بـه آن نـیـاز داریـد ^_^ 1

عـکـس انـگـلـیـسـی ^_^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـتـن فـارسـی ^_^

1) بزرگتر که شدم ياد گرفتم از فرصت ها استفاده کنم. ممکنه صدمه بخورم و با آدم هاى خوبى ملاقات نکنم ولى تا انجامش ندم متوجه نخواهم شد.

2) مردم در فصل هاى مختلف به زندگى تو وارد ميشوند, به دلايل مختلف و براى اينکه به تو درس بدهند.

3) قدرت دختر تقريبا از هرچيزى که برايش ميجنگيم قوى تر و مخصوص تر است.
4) وقتى نوبت من ميرسه نميخوام فرد ديگه اى باشم.

5) يه وقتايى هست که احساس ضعيف بودن ميکنى اين احساس براى تشويق تو به وجود مياد اين احساس ها بهت فشار ميارن و انگيزه ميدن.

6) من از توييتر متنفرم و عاشق سيب زمينى ام.

7) من يک انسانم. من کامل نيستم. من هميشه اشتباه ميکنم ولى فکرميکنم کارم اينه که اشتباهاتم رو در درون خودم نگه دارم و تا همين الان دارم کارم رو خوب انجام ميدم و فقط سعى ميکنم بهترين فرد براى اون بچه ها باشم.

8) هروقت که هدف دارى حالا چه بخواى يک دکتر بشى يا يک خواننده مردم هميشه يه راهى براى زمين زدنت پيدا ميکنند من هميشه ميگم اگه کارى دارى که بهش علاقه مندى نذار کسى بهت بگه نميتونى انجامش بدى.

9) مردم تورو به خاطر قدرتت زمين ميزنند ولى در آخر باعث ميشه که تو قوى تر بشى سرت رو برگردونى و از يه راه ديگه برى.

10) نبايد از حرف هايى که مردم قراره بزنن بترسى چون قرار نيست همه رو راضى نگه دارى.

11) اگر ميتونى هرروز تو آينه با تصميماتى که ميگيرى نگاه کن,قدرت از اونجا شروع ميشه.

12) من از ترسيدن خوشم مياد.

13) من فهميدم که همه اون چيزى رو ميخوان که ندارن.ولى در پايان روز اون چيزى که در درونت دارى خيلى زيباتر از بيرونت هست.

14) من به اين نتيجه رسيدم که کلمه ى بهترين دوست خيلى مسخرس اگر تو کسايى رو تو زندگيت دارى که ميتونى بهشون اعتماد کنى ميتونى خودت رو خوش شانس ترين آدم دنيا به حساب بيارى.

15) حتى اگه سعى کنيم فراموش کنيم عشق به ياد خواهد داشت.

مـنـبـع : آی سـلـنـا