انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شخصیت شناسی از روی انتخاب شما
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام !
واقعا نمیدونم این تست درسته یا نه اما برای من درست دراومد Big Grin

.
.
.
.
.
.
..
اگر قرار باشد یکی از حیوانات زیر  را برای هدیه قبول کنید کدام را انتخاب میکردید؟

1_ خرگوش    2-اسب   3-موش  4-سگ

جواب:

1-خرگوش:

شما جذاب و شیک هستید.گاهی مرموز میشوید و علاقه ی زیادی به کتابخوانی از نوع رمان دارید تا کسی با شماست هیچ غمی ندارد.

2-اسب:

زیادبه مد اهمیت نمیدهید.خوش اخلاق هستید واز کارهای هنری لذت میبرید ولی گاهی ناآرام میشوید به طوری که کسی نمیتواند جلویتان را بگیرد.تا کسی شمارادارد کسل نمیشود.

3-موش:

شیطان و بازیگوش ! همه شما را اینطوری میشناسند.از ورزش لذت میبرید تا کسی شمارا دارد همیشه لبخند میزنه.

4-سگ:
گاهی واقعا لجباز و یک دنده هستید ولی بانمک و مهربان هستید.باید اضافه کرد که گاهی اوقات خیلی ولخرج میشوید.تاکسی شما را دارد نیاز یه هیچ تکیه گاهی ندارد چون شما صادق و همواره قابل اعتمادید.
Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

امیدوارم خوشتون اومده باشه و تست درست بوده باشه

من نظر میخواممم crying crying

چرا کسی نظرنمیده؟

چرا کسی نظرنمیده؟
اسب
Big Grin Big Grin
مهربون وبا گزشت وصبور

درست بود
خرگوش درست بود
عالی بود مرسی
خرگوش

ایول
2ممنون عزیزم...بیشترش درست بو.ود
زیادبه مد اهمیت نمیدهید.خوش اخلاق هستید واز کارهای هنری لذت میبرید ولی گاهی ناآرام میشوید به طوری که کسی نمیتواند جلویتان را بگیرد.تا کسی شمارادارد کسل نمیشود.

عالی بود واقعاراست بود Blush
اسب

ولی من عاشق مد هستم Sleepy
-اسب:

جل الخالق!!!!کاملا درسته!
صفحه‌ها: 1 2 3 4