انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: توهین مردم در مکزیک بهـ سلنا گومز درمورد هیکل وحشتنآک او و دفآع کردن یک بازیگر از سلی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توهین مردم در مکزیک بهـ سلنا گومز درمورد هیکل وحشتنآک او و دفآع کردن یک بازیگر از سلی 1

سُلِی مون فرای (انگلیسی: Soleil Moon Frye؛ زادهٔ ۶ اوت ۱۹۷۶) یک هنرپیشه، فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان اهل ایالات متحده آمریکا است.

او دو مرتبه در سال‌های ۱۹۸۶ و ۱۹۸۹ میلادی برندهٔ جایزه هنرمند جوان و یک مرتبه نیز در سال ۲۰۰۴ میلادی برندهٔ جایزه «بهترین فیلم مستند» در «جشنوارهٔ فیلم سن‌دیگو» شد.

در طول اقامت سلنا گومز در مکزیک و حضورش در ساحل در ماه اوریل او با نظرات تند و توهین امیزی روبه رو شد درحدی که بسیاری از مردم از هیکل او ایراد گرفته ان

و به وی توهین های بسیار زشتی کردند و همین توهین ها باعث شد سلنا گومز ساحل مکزیک را خیلی سریع و با گریه ترک کند. Frye در این باره گفت که ما اختیارمان دست خودمان است اما بهرحال مردم درمودمان نظر میدهند و گاهی کنار امدن با ان ها بسیار سخت

است.من به عنوان کسی که تازگی ها 18 کیلو وزن خود را پایین اورده ام به سلنا گومز پیشنهاد میدهم تا به نظرات بقیه گوش داده و در تناسب اندام خود تلاش کند

و فکر میکنم این یک راه بسیار ساده باشد تا هیکل خود را بهتر از اینی که هست تبدیل کند من مدافع او هستم و زندگی شادتری را برای او ارزو میکنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توهین مردم در مکزیک بهـ سلنا گومز درمورد هیکل وحشتنآک او و دفآع کردن یک بازیگر از سلی 1

دوستان عکسایی کهـ هیکل سلنآ به صورت واقعا وحشتنآکی بود رو نمیتونم بزآرم چون مورد اخلاقی دآرن .__.
خود سلنا چهل بار گفته بخاطر فیلم جدیدشه
بنظر من ک تازه نمکی تر هم شده
.......................
پیام خصوصیتون رو باز کنید
ن اجی پیشی
فقط4کیلوش مال فیلم جدید بوده
سلناتاحالا10کیلواضافه کرده
دکترسلی گفته ک سلنا میخواد ب¤ا¤س¤ن¤ خودشوبزرگ کنه وبراهمین وزنشوبالابرد
دکترسلی گفته ک سل ی قراره س ی ن ه هاشوپروتوز کنه ک بزرگ ترجلوه کنه
(11-06-2015، 10:06)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن اجی پیشی
فقط4کیلوش مال فیلم جدید بوده
سلناتاحالا10کیلواضافه کرده
دکترسلی گفته ک سلنا میخواد ب¤ا¤س¤ن¤ خودشوبزرگ کنه وبراهمین وزنشوبالابرد
دکترسلی گفته ک سل ی قراره س ی ن ه هاشوپروتوز کنه ک بزرگ ترجلوه کنه

نه اجی
.
سی.نه هاش رو ک خیلی کقت پیش ای.مپ.ل.یت انجام داده بود و خودشم تایید کرده
ولی برای اون 6 کیلو اضآفه میگن ک بخاطر ناراحتی و..بوده.
البته بنظر من ناز تر شده ولی الان دوباره وزنش هی داره کم میشه
البته لازم ب ذکر هم هست ک چون سلی لوپوس داره داره یهو باد کردم طبیعیه ) البته این اضآفه وزنه (
کلا بنظرم هیکل سلبریتی ها و ویگه ای مربوط خودشونه و جزو مساءل شخصیشونه
این ک گفتم جدیده
توسلنادیلی این خبرپخشو تأییدشد

چاقی سلناروخیلیاگفتن بخاطرلوپوس ولی دکترسلناگفت که بخاطرخوردن غذای زیاده

بهرحال سلناهمه جوره بابدتوسط فناش موردقبول باشه

ب منم ربطی نداره
من مسئول خودمم
همین
خبرای سلنا دیلی تایید نشدن و اکثرا شایعن
جالا هرچی هم ک باشه بنظرم نباید کاری میکردن بیچاره ب گریه بیافته هرچی باشه ادب و شعور ک مکزیکیا دارن !!!!!!!!!!
...............

ریحانا
همچین نوشتی هیکل وحشتناک انگار شبیه غول بیابونی شده!!!!
(11-06-2015، 11:26)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خبرای سلنا دیلی تایید نشدن و اکثرا شایعن
جالا هرچی هم ک باشه بنظرم نباید کاری میکردن بیچاره ب گریه بیافته هرچی باشه ادب و شعور ک مکزیکیا دارن !!!!!!!!!!
...............

ریحانا
همچین نوشتی هیکل وحشتناک انگار شبیه غول بیابونی شده!!!!

آخه تو اون عکسآ که من دیدم وآقعا وحشتنآک بود .__.
رمزی حرف زدنتون تو حلقم  25r30
(11-06-2015، 12:47)ardalan.sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رمزی حرف زدنتون تو حلقم  25r30

این رمزی حرف زدن نیست
جلوگیری از ف..ترینگ