انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بازیکنی که قهرمانی را از تراکتورسازی گرفت به برزیل برمی‌گردد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بازیکنی که قهرمانی را از تراکتورسازی گرفت به برزیل برمی‌گردد؟ 1

وبسایت رسمی برنامه نود -  لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی نفت تهران که مدت قراردادش با نفت به اتمام رسیده، طبق مقررات باید به باشگاه برزیلی‌اش بازگردد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرورزشی، پادوانی به تیمی برمی‌گردد که دو فصل و نیم دیگر با آن قرارداد دارد.

قراردادت با نفت تمام شده، براي آينده فوتبالت چه تصميمي داري؟

من از نفت كم پول گرفتم در حالي كه تمام تلاشم را كردم كه بهترين نمايش را ارائه دهم و فكر مي‌كنم مسئولان و كادرفني نفت هم از نمايش من راضي هستند اما الان شرايط به گونه‌اي است كه باشگاه برزيلي من در موردم تصميم‌گيرنده است. چون به طور قرضي از آنجا به فولاد و بعد از آن به نفت آمده بودم. ۱۵ ژوئن هم ITC من به طور اتوماتيك به برزيل بازمي‌گردد و باشگاه برزيلي بايد در مورد من تصميم بگيرد؛ تيمي كه الان در سري A ايالت يو آر تي برزيل فعاليت مي‌كند.

اما گفته شد كه نفت به شما پيشنهاد تمديد قرارداد داده؟

من در حال بررسي پيشنهاداتم هستم. نفت هم پيشنهاد داده اما من هنوز تصميمي نگرفته‌ام.

به غير از نفت پيشنهاد ديگري هم داري؟

بله سپاهان هم به من پيشنهاد داده اما صحبت‌هايم هنوز خيلي جدي نشده است.

سابقه كار با فركي را در فولاد داري، شايد به همين دليل به سپاهان نزديك شده‌اي؟

فركي اولين كسي است كه در فوتبال ايران به من بال و پر داد و من هم به همين دليل بي‌ميل نيستم كه به سپاهان بروم اما در اين رابطه بايد ديد در آينده چه پيش خواهد آمد.

از بين تيم‌هاي نفت و سپاهان كدام‌يك را انتخاب مي‌كني؟

من با نفت فصل خوبي داشتم، به همين دليل فكر مي‌كنم ارزش‌هاي فني من براي اين تيم تمام شده است اما حالا شرايطم به گونه ديگري است. من تمايل دارم با فركي كار كنم اما تصميم آخر را باشگاه برزيلي در مورد من مي‌گيرد چون تصميم‌گيرنده در مورد من، باشگاه برزيلي است.

با گلي كه به تراكتور زدي، قهرماني را از تراكتور گرفتي و يك‌جورهايي به سپاهان دادي، در اين رابطه حرف مي‌زني؟

من در آن بازي فقط به تيم خودم فكر مي‌كردم. نفت، شانس قهرماني داشت و من هم فقط به قهرماني تيم خودم فكر مي‌كردم و به قهرماني تيم ديگري فكر نمي‌كردم.