انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شرایط پزشکی قبولی دردانشکده ی خلبانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این تاپیک به درخواست یکی دونفرازدوستان شروط پزشکی برای قبولی دردانشکده ی خلبانی هست
برای قبولی دردانشکده جداازمدرک فوق دیپلم و............شمامیبایست شرایط جسمی زیرراداشته باشیدوتست های زیرازشماگرفته می شود

1.تست سلامت چشم
یک تست کلی که نشان دهدچشمان شماازهرنظرسالم است ازشماگرفته میشود
2.تست کوررنگی
یک صفحه متشکل از700رنگ به شمانشان داده میشودکه بایددرطی7ثانیه نوشته ویاشکل درون آنراتشخیص دهید
3.تست سرعت چشم
دراین تست که ازراه های مختلف گرفته میشودبایدثابت شوکه سرعت چشمان شمابیشترازیک دهم ثانیه است
تمامی این تست هابرای مطمئن شدن ازاین است که شمادرهنگام پروازبه راحتی قادربه شناسایی ورهگیری اهداف خواهیدبود
مخصوصاکوررنگی که برای کنترل کامپیوترهای هواپیماحیاطی است
4.دندان خراب ویاپرشده باپلاتین ویارشته دندان های ناصاف نداشته باشید
اگرهم دندان خراب داریدوبه مینانرسیده میتوانیدباروش دیگری پرکنید
دندان پرشده باپلاتین رامیتوانیدجایگزین کنید
دندان هاراهم اورتودنسی کنید
زیرادرهنگام رسیدن به سرعت 2ماخ درصورت داشتن مشکلات بالادندان های شماخردمیشودوباعث خفگی میگردد
5.قدشماکمتراز185وبیشتراز215نباشد
زیراهم به روی تعادل هواپیمااثرمیگذاردوهم برای استفاده ازسیستم های ایمنی دچارمشکل میشوید
6.هیچگونه عارضه ی قلبی و....نداشته باشید
بیماری های قلبی وعروقی_ریوی_کلیه ای_آپاندیس و.......نداشته باشید
7.تست خون
بایک آزمایش خون میزان قند-اعتیاد-غلظت خون وپلاکت شماتعیین میشودوهیچکدام رانبایدداشته باشید(غلظت خون وپلاکتونمیدونم دقیقاچجوری تایین میکنن)
زیرااگرهریک ازمواردبالاراداشته باشیددرهنگام هیجان زیادتیکاف ویارسیدن به سرعت2ماخ سکته قلبی خواهیدکرد
8.اضافه وزن نداشته باشید
قدخودراروی کاغذبنویسید
رقم اول آنراخط بزنیدو10کیلوازآن کم کنید
این بایدوزن شماباشدتا10کیلوکمترازآن هم قبول است
وزن های بالاووزن های خیلی کم درکنترل هواپیماواستفاده ازسیستم اجکت دچارمشکل میشوند
9.تست بیضه
بیضه های شماازنظرسلامت چک میشوندزیرادرصورت مشکل درهنگام پروازدست ویاشکستن دیواره ی صوتی دچاردردشدیدمیشویدوکنترل هواپیماازدست میرود
10.دست شمااصلانبایدبلرزد!
برخلاف کاری که شماالان داریدانجام می دهیدبایددست خودراشل کنیدواگه لرزشش کم بودیک دسته ماننددسته ی هواپیمابه شمامیدهندکه به یک مانیتوروصل است وآن مانیتورلرزش دست راثبت میکندکه بایدکمترازنیم باشد
11.سن شمازیر20وبالای50نباشد
این سن بهترین سن انسان برای سریع عکس العمل نشان دادن ومقابله باهیجان است
12.تست عکس العمل
این تست هم باروش های متفاوت گرفته می شودودرآن عکس العمل شمابایدکمترپنج دهم ثانیه باشد

اگه چیزی روفراموش کرده باشم میذارم
دوستان هم اگرموردی به ذهنشون رسیدکه من یادم نیومده باشه ویاجدیدااضافه شده حتمابگن
من این تست رو4سال پیش دادم
باریکExclamation
ببخشید من قبلا یه عمل داشتم که بخاطر اون مجبور به عمل جراحی شدم حالا جاش تقریبا به طول شیش سانت مونده کنار پاشنه پام ایا میتونم امیدوار باشم که تو تست پزشکی قبول شم خواهشا راهنمایی کنید خواهشا جوابو به ایمیلم بفرستیدgamirali150@gmail.com
]باسلام
دندان ایمپلنت یا کاشته مشکلی دارد. قبل از طی کردن مراحل پزشکی برای ورودی..
و ارتدونسی بعد از تست پزشکی مشکلی داره؟ چون بعد از کرونا باید برم برای مراحل پزشکی