انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زلاتان: ممکن است از پی اس جی جدا شوم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به گزارش "ورزش سه"، میلانی ها سخت به دنبال بازگرداندن این ستاره سوئدی به سن سیرو هستند اما ‏زلاتان پیش از این گفته بود که کاملا به پی اس جی متعهد است؛ با این وجود، او در آخرین مصاحبه اش، ‏احتمال جدایی از باشگاه پاریسی را رد نکرد.‏

او به خبرنگاران گفت:" هنوز یک سال از قرارداد من باقی مانده است. من به پی اس جی تعلق دارم. من ‏برنامه دیگری ندارم؛ از امروز تا فردا خیلی چیزها می تواند تغییر کند. ‏
در حال حاضر نمی توانم چیز زیادی بگویم اما من بازیکن پی اس جی هستم و به همین شکل به کارم ‏ادامه می دهم. البته هرچقدر مسن تر می شوم، باید به شکل متفاوت تری به انتخاب باشگاه فکر کنم. ‏دغدغه من نه تنها جنبه های فوتبال یک باشگاه، بلکه کیفیت زندگی خانواده ام هم هست. ‏
خیلی ها فکر می کنند اولویت اصلی من برای انتخاب باشگاه، حضور آن در چمپیونزلیگ است اما این ‏درست نیست. می خواهم در باشگاهی باشم که دوستش دارم؛ جایی که دوران خوبی داشته باشم و از بازی ‏کردن لذت ببرم. ‏
معتقدم حتی اگر قهرمان چمپیونزلیگ نشوم، باز هم دوران حرفه ای فوق العاده ای داشتم. به آمار من نگاه ‏کنید، خود گویای همه چیز است."‏
زلاتان که در باشگاه هایی مانند آژاکس، یوونتوس، اینتر، بارسا، میلان و پاری سن ژرمن بازی کرد، 12 ‏جام در این باشگاه ها به دست آورد.‏

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زلاتان: ممکن است از پی اس جی جدا شوم 1