انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جایزه گرفتن خرم سلطان و ابراهیم پاشا در حریم سلطان+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
بوسیدن روی ماه ،سهم من از عاشقی...
یک سوال چرا گزینه های سنبل خان شکر خلن و گل آقارو نزاشتین25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
(26-11-2012، 18:17)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
يارو تومخت نميكشه حرف نزن مردكه پان ترك!
خشيار اگه حمله كرد و آتنرو به آتيش كشيد آتن رو بازسازي كرد! اونايي هم كه كشت كسايي بودن كه مبارزه ميكردن!Dodgy
اين شاه پي پدر عثماني چي كار كرد؟

اقای محترم اصلا من به شما حرفی زدم که انقدر به من توهین میکنی؟نمیتونی با دلیله علمی حرف بزنی پس توهینم نکن ای بابا عجب گرفتاری شدیم
جنابعالي داري طرفداري دشمن خوني هم وطن هاتو ميكني!
خب بکنم شاید اصلا من ترک باشم شاید اصلا روس باشم شاید اصلا افغانی باشم شاید امرکایی باشم شاید اصلا ایرانی نباشم دلیل بر این نیست که بیای همش توهین کنی.والله اقای نیکولا هم ادمه نمیدونم تو کدوم تایپیک بود که یارو طرفدار هیتلر بود و اقای نیکولا هم مخالفه هیتلر ولی سعی میکرد با اسناده قانونی طرف رو راضی کنه نه این که مثله جنابعالی تا یک چیزی بگیم یا بلاک کنی یا توهین کنی.
همش واقعیه..........
چون توی فیس بوک عکس واقعی رقص خرم جلوی سلیمان رو گذاشته بودند و کاملا هم واقعی بود........ولی خب دخترای اون موقع خیلی زشت تر بودن و بعد تازه اگه واقعی نبود، نمی تونستن اولش بنویسن که این سریال بخشی از تاریخ است.................
ديدي اجنبي هستي! شماها ميخواين اين كشورو از هم بپاشونيد!
چه ربطی داره؟مگه این سات واسه ی ایرانی هاست؟یعنی از جاهای دیگه نمیتونن بیان؟من خودم ایرانیم ولی یک مثال برات زدم
من كه عاشق سريالشم
من که سریالشو نگاه نمیکنم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6