انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یک مرد چینی با دیدن این عکس مرد !!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ک مار بوا بزارگ با 55 فوت طول و 300 کلیوگرمی باعث وحشت کارگران جاده در چین و مرگ یکیک از آنها شد.این اتفاق در یکی از جنگل های خارج از شهر گوپینگ در چین اتفاق افتاد.

راننده بلدزری که برای ساختن را در میان جنگلی در چین مشغول کار بود با دیدن این مار بزرگ از ترس فلج شد.کارگران دیگر به سرعت وی را به بیمارستن رساندند اما وی در نهایت فوت کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک مرد چینی با دیدن این عکس مرد !! 1

عجب زمونه ای شده ها فک میکردیم همه ی هیولاهای وحشتناک منقرض شدن عجب Confused Confused
منم بودم سکته میکردم :N56:
مار بود?
ترسناکه ن اونقد ک بمیره... Sleepy
(19-06-2015، 11:36)دریای بی موج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب زمونه ای شده ها فک میکردیم همه ی هیولاهای وحشتناک منقرض شدن عجب Confused Confused

اگه از این ترسیدی از دراکولا ما چی کار میکنی؟ یه حیوون تو شهرستانای رشته اندازه سوسکه اگه نیشت بزنه تا یه هفته نمیتونی بخوابی از دردش بهش میگن دراکولا crying
وای اینو دیده مرده
چطوری با دیدن این مرده؟
ترسناکه نه تا حد مرگ
منم بودم ممکن بود بمیرم
منم اگه بودم همون تو جنگل باید خاکم میکردن