انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: << متن کامل مصاحبه تیلورسویفت درباره کارا دلوین >>
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تیلور درباره روز اشنایی خودش با
کارا دلوین :من به درخواست یکی از دوستان به خونه کارا دلوین دعوت شدم وارد شدم و به خونه عمارتی کارا نگاه کردم بی نظیر بود
سالن پذیرایی نزدیک حموم بود بعد این که روی کاناپه بشینم پام سر خورد و محکم افتادم .
کامل پهن شدم رو زمین و دیدم که کارا به سمت من میاد  با صورتی ناراحت کننده بهم نگاه کرد و من خیلی خجالت کشیدم.  
تیلور از خصوصیات کارا و حساس
بودنش  : کارا دختری محکم و قوی هست اون هدف مشخصی داره و کاراش حساب شده و رو تایم خودش انجام میده
شوخ طبع و جدی و نسبت به دیگران و اطرافیان مغرور جلوه داده میشه  
ولی این طور نیست و خیلی دل صافی داره اگه اتفاقی واسه من پیش بیاد از همه زود تر خبر دار میشه و خیلی به من حساس هس  
در مورد دوستی خودش و شخصیت
کارا دلوین  : من تا حالا کسی رو تو زندگیم ندیدم که در مورد باحال بودن محتاط باشه چیزی که اون بهش اهمیت میده حسی به وجود میاورد که هیچ وقت خجالت اور نبوده
بعد این که رو زمین سر خوردم و افتادم پام به شدت درد گرفته بود وقتی به صورت کارا نگاه کردم دیدم که داره نیشخند میزنه که باعث شد هر دومون بلند بخندیم
  من توی اون لحظه حس میکردم این شخص دوست واقعی منه چون اون باعث نمیشه من دچار خجالت زدگی بشم اون سر خوردن احمقانه باعث شد من تا یک مدت خجالت بکشم  (Dead Soldier) تیلور سویفت به کارا دلوین که برای اولین بار رو جلد مجله VOGUE قرار
گرفت :به دوست عزیزم تبریک میگم که باعث شده لبخند رو لباش بدرخشه و تو بی ریا و خاص هستی و مردم عاشق استعداد های تو هستن 
 من به دوستی خودمون ایمان دارم اون تنها کسی هس که من نسبت بهش بی تفاوت نیستم و دوستش دارم

پ.ن واهای کارا ^________^

منبع : تیلور سویفت دیلی

<< متن کامل مصاحبه تیلورسویفت درباره کارا دلوین  >> 1