انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زن ایرانی در قیامت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
زن ایرانی در قیامت:

خانم من فقط مامورم. به من گفتند بشمار، حالا هم شمردم. شما کلا ۱۱۰۳۰۵ رکعت نمازدارید.

_ولی من همه را خواندم. نمی شه یک کاریش بکنی.

_دست ما نیست به خدا. ولی چشم؛ روندش می کنم به ۱۱۰۵۰۰٫ خوبه؟

_عجب گرفتاری شدیم. من می گم همه را خواندم. گرد نمی خواد بکنی. همان هایی که خواندم را بهم بده.

_عرض کردم. مبلتان چرمی بوده. یا رو یافت آبادیه مبل ساز چرمش را از چین وارد کرده.

اینها ذبح شرعی نمی کنند. چرم حک مردار را داشته و نجس بوده. شما می نشستی روش؛ حواستان نبوده دستتان عرق..

_من این هایی که می گی اصلا حالیم نیست. من همه اش را خواندم. یک جایی اشتباه کردی. از جام تکان نمی خورم تا درستش کنی.

_ببینید خانم. فیلمش هست. ما از لحظه لحظه اعمالتان فیلم گرفتیم. ببینید.

_ا وا خدا مرگم بده. این چیه؟

_بگذارید رد کنم اینجاش را. خب. همین جا. ببین خانم اینجا که زوم کردم رو مبل نشستید و ..

_این منم؟

_بله خانم. این هم همان مبلیه که..

_چقدر چاق افتادم اینجا.

_چه عرض کنم؟ می توانم کمی کنتراستش را بیشتر کنم ولی نرم افزارم قفل شکسته است، اسکیل را عوض نمی کند.

_آقا میشه این عکس را برام بریزی؟ خدا از حسابرسی کمت نکنه.

_فلش دارید همراتان؟

_چه حرفی می زنی. من تازه یک ساعت پیش از قبر درآمدم. فلشم کجا بود؟ نمی شه بریزی رو سی دی.

_سی دی خام ندارم. بریزم ته این سی دی؟ طوریش نیست؟ اعمال یک بابایی است که در جنینی تلف شد. باقی سی دی خالیه.

_جا میشه؟

_آره بابا. هر سی دی با یت جهان آخرت ۷۰۰۰ گیگ جا دارد و هر با یت هم ۷۰۰۰ گیگ دنیا است.

_پس قربون دستت یک موزیکی چیزی هم بریز ته اش.

_ باشه. یک تکنوازی صور اسرافیل دارم، جدید. حالش را ببر…..!!!!!!!!!
خیلی جالب و خنده دار بود سپاس
زن مرده عکس میخواد چیکار؟Huhمعلوم میشه زنه خیلی بیکار بودهSleepy
خوب بود ممنونTongueBig Grin
جالب بود مرچیSmile
باهمه چی شوخی بااین چیزاهم شوخی بچه!!!!!!!!!!!!!!!Dodgy
مرسی دادا کلی خندیدیمHeart
دادا نيستDodgy ابجيه !

ممنون پرياجون .
اهنگ تو اون دنیا میخواد چه کار اگه بره بهشت که وای حالا دوباره میتونی ازدواج کنی از میوه هایه خوش طمع که زیاده استفاده کنی کلی چیزا هست