انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نامه ی تیلور به شرکت اپل : این عادلانه نیست.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من اینو مینوسیم که توضیح بدم که چرا نمیخوام آلبوم 1989 در اپل موزیک باشه .
چون حس میکنم باید یه توضیح بدم چونکه اپل همیشه یکی از حامیان من و یکی از انتخاب های من برای پخش موسیقی من بوده است.
مطمئنا شما میدونید که اپل قراره 3 ماه برای هر کسی که در این سرویس حق استفاده ی مجانی بده ولی مطمئن نیستم که خبر داشته باشید که اپل قراره برای این سه ماه هیچ پولی به نویسندگان , خوانندگان و یا تهیه کنندگان و شرکت هایی که اون آلبوم ها رو درست کرده اند بده.
به نظر من این شوک آور , مایوس کننده و کلا ضد ترقی و پیشرفت شرکت هاست.
این فقط در مورد من نیست ...
خوشبختانه من در پنجمین آلبومم هستم و میتونم با اجراهای زنده از خودم و گروهم و مدیریتم حمایت مالی کنم .
این در مورد هنرمندان و گروه های تازه کاری هست که برای موفقیتشون حق الزحمه ای به اونا داده نخواهد شد.
این ها اعتراضات یه دختر لوس و گستاخ نیست بلکه اعتراضات همه ی هنرمندان اطراف منه که میترسن حرف بزنند چون همه ی ما اپل رو تحسین میکنیم.
3 ماه مدت زمان زیادی هست که یکی بخواد بدون حقوق کار کنه و این عادلانه نیست که از کسی خواسته بشه که برای هیچ کار کنه. 
من امیدوارم که در پروژه ی دیگری از اپل که برای همه ی افرادی که موسیقی میسازند عادلانه است شرکت کنم.
با عشق , تیلور

منبع : تیلور سویفت دیلی

نامه ی تیلور به شرکت اپل : این عادلانه نیست. 1