انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ترجمه ی مصاحبه ی صوتی سلنا با ELVIS DURAN THE MORNING SHOW
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مصاحبش خیلی قشنگهههه

گوینده به سلنا میگه که خوشم نمیاد که مهمون ها وقتی به این برنامه میان نگران این باشن که به سوال های شخصی جواب بدن

و سلنا میگه که با این مساله مشکلی نداره و همیشه اماده ی جواب دادن به این سوال هاست و همچنین گفت که مردم ادم هارو برای بهتر بودن 
تشویق میکنن و میگن ما میخوایم تو بهترین باشی و ...
و اون موقع که میخوای خوشحال باشی خیلی سخته که بخوای همه چیز رو با مردم درمیون بزاری و این من رو ناراحت میکنه 
و برای همین من حرفام رو از طریق اهنگ میزنم دلیل انتشار the hearts wants what it wants
هم همین بود چون من حقمه که راجب زندگیم حرف بزنم به جای اینکه مردم بشینن راجب زندگیم قضاوت کنن
و سلنا به این نکته اشاره کرد که به هرکسی اعتماد نمیکنه
گوینده از سلنا میپرسه کسایی هستن به جز تیلور که باهاشون راحت باشی و بهشون بتونی اعتماد کنی؟
و سلنا میگه البته من 2 تا هم اتاقی دارم که یکیشون برای رسانه های اجتماعی و اون یکی برای خیریه کار میکنه
و اونا خیلی ادم های بهتری هستن نسبت به من
بعد راجب آهنگ جدید سلنا یعنی good for you صحبت میکنن 
بعد گوینده از سلنا میپرسه که این آهنگ درباره ی بچه دار شدنه؟:|||
و سلنا میگه نه این آهنگ برای من به معنی اعتماد به نفس و خانوم شدن منه و صحنه های عشقی در موزیک ویدئو وجود نداره
و فقط من توش هستم چند دقیقه از کلیپ من رو مبل هستم و مثلا صبحه و تو با خودت خلوت میکنی
و به نظر من این که باعث بشم یکی احساس خوبی داشته باشه باعث میشه خودمم احساس خوبی داشته باشم
و این اهنگ اعتماد به نفس واقعی که درون من هست رو نشون میده
و میگه که ممکنه که بهترین خواننده ی دنیا نباشم ولی دیگه میزان توانایی هام رو میدونم 
و برای این اهنگ بیشتر از تمام البوم هایی که تا حالا منتشر کردم نوشتم و این اهنگ کاملا رزومه ی منه و خیلی باحال و س*کسی هست
خب بعد چند تا سوال باحال از سلنا میکنن 
سوال اول: خب وقتی ما میریم استارباکس باید اسممون رو بگیم که روی لیوان بنویسن تو اسم خودت رو بهشون میگی؟
جواب سلنا:نه من از اسم های مختلف استفاده میکنم مثل اشلی یا تریسا و کلا اسم های دیگه 
سوال دوم: خب ما وقتی از آیتونز بخوام اهنگ دانلود کنیم باید 1.29 دلار پول بدیم به عنوان یه هنرمند از تو پولی برای دنلود میگیرن یا نه؟
سلنا: چرا منم باید پولش رو حساب کنم و برای این که از هنرمند حمایت کنم کل البوم رو میخرم 
سوال سوم: خب تو وقتی میری شهربازی تو صف میری یا نه ؟
سلنا:نه من تو صف نمیرم و متنفرم از این که نمیرم
سوال چهارم :تاحالا خونه ی کدوم یکی از دوستات رفتی شب موندی؟
سلنا: من با خیلی از دوستام شب رو گذاروندم مثل تیلور و لیلی کولینز
سوال آخر: اولین کسی که بوسیدی کی بوده؟
سلنا: اولین بار من دیلن براوس رو توبرنامه ی تلویزیون بودم که بوسیدم ولی به طور رسمی پسری به اسم هوان رو بوسیدم که فامیلیش رو یادم نیست
و سلنا راجب صداش در آهنگ حرف میزنه که میگه طی مراحلی که روی آهنگ انجام میدن صدای آدم خیلی تغییر میکنه و به نظرم زیاد خوب نمیشه 
و گوینده میگه که اولین بار که سینگل سلنا یعنی
naturally
رو تو رادیو پخش کردیم سلنا سریع اومد تو استودیو تا ببینه آهنگش در رادیو چجوریه 
بعد از سلنا میپرسه که این روزا بهترین روزای عمرته یا نه؟ 
سلنا میگه راستش اره ولی شنیدم از 30 سالگیم قراره خیلی خوب بشه چون هرچقدر بزرگ میشه دانا تر میشی 
و همین طور گفت که من الان در شرایط عجیبی هستم چون از یه طرف دوست دارم با ادم های بزرگ بگردم
و از یه طرف یه وقتا احساس یه دختر 15 ساله رو دارم 
گوینده میپرسه تا حالا شده که قبلا یه کاری کرده باشی و الان با خودت بگی چه فکر کردم اون موقع که این کار رو انجام دادم
و سلنا میگه اره هرسال من چیزای جدیدی میفهمم مثلا یه لباسی که سال پیش میپوشیدی رو نگاه میکنی و با خودت میگی 
وای خدا من چه فکر کردم که اون رو پوشیدم 
و سلنا میگه وقتی 15 سالم بود برنامه ی تمام زندگیم رو ریخته بودم و با خودم میگفتم وقتی 20 سالم شد ازدواج میکنم
و وقتی 23 سالم شد بچه دار میشم که همین ماه دیگه 23 ساله میشم و فکرمیکردم همه چیز همین جوری پیش میره
و سلنا گفت که ادم بزرگ میشه و چیزهای بیشتری یاد میگیره من یه زندگی بی عیب و نقص ندارم یعنی هیچکس نداره 
و خوشحالم که تا جایی که تونستم خوب زندگی کردم
سلنا گفت من تاحالا با کسی اهنگ مشترک نداشتم و قرار هم نبود کسی با من تو این اهنگ جدید بخونه ولی احساس کردم اهنگ یه چیزی کم داره
و من عاشق البوم جدید asap rocky
هستم برای همین اون رو هم وارد اهنگ کردیم و خیلی خوب از آب دراومد
و از اونجایی که اون فقط با همکاران خودش کار میکنه وقتی قبول کرد تو اهنگم باشه خیلی خوشحال شدم
و راجب اهنگ iwant you to knowحرف زد که هیچ ربطی به زندگی شخصیش نداشته و یهویی اتفاق افتاده 
و راجب البوم جدیدش گفت که شخصی نیست ولی دیدگاه های خودش رو نسبت به مسائل مختلف نشون میده
و راجب اون ارسالیش که در اینستا فرستاده بود که راجب قضاوت راجب زندگیش بود حرف میزنن و سلنا گفت که اون ارسالی راجب فن هاش نبوده چون فن هاش باهوش تر از اینن که پشت سر سلنا حرف های بیخود بزنن و اون رو فرستادم تا فن هام بدونن من واقعا کی هستم 
و بدونن من یه انسان معمولی هستم من احساس دارم و ناراحت میشم و نگران میشم و خوشحال میشم مخصوصا از 20 سالگی و سعی دارم بفهمم کی هستم 
بعد دوباره راجب البومش حرف میزنه که احساس میکرده آلبومش به یه چیزی احتیاج داره و برای اینکه الهام بگیره
به مکزیک میره و 4 تا از اهنگ هاش رو اونجا ضبط میکنه 
و سلنا گفت که دوست داره تنها باشه و تنهایی وقت بگذرونه و از اونجایی خونش در LA
هست و اونجا هم پره پاپاراتزی هست که هی ازش عکس و فیلم بگیرن زیاد از خونه بیرون نمیره
و همچنین گفت که خانوادش رو سالی 3الی 4 بار میبینه و اگه بخواد جای دیگه ای خونه بگیره تو تگزاس میگیره
و راجب خواهرش میگه که خیلی نازه و الان 2 سالشه و اگه میتونست کلی ازش عکس میفرستاد ولی مادرپدرش
نمیزارن و گفت که خواهرش ازش تقلید میکنه و گفت که به خواهرش شکر میده که بخوره 

خدایی خیلی براش وقت گذاشتم ببخشید زیاده میخواستم خلاصه بگم ولی دلم نیومد چون حرف های سلنا خیلی جالب بود
مترجم:Nadia
كپي با ذكر منبع اي سلنا
خیلی عالی بود *^_^*

اما به نظر من موزیک ویدیو ی The heart wants what it wants از Good for you سکــ*ی تره !!

این آخرش که درباره ی خواهرش حرف میزد عالی بود ..  res2