انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جملات زیبا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

همیشه فکر می کردم عشق یک چیز غیر واقعی و دروغکی تا اینکه عاشق  شدم   وقتی  خواستم باهاش  حرف بزنم دعوا مون شد بعد هفته ها  دعوا تمام می شود می خواستم بگویم که عاشقشم  که دیدم او عاشق کس دیگریست

اسمش نه عشق است. . . نه علاقه. . . نه حتی عادت. . . 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حماقت محض است دلتنگ کسی شدن که دلش با تو نیست  

[b]قطار میرود تو میرویدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. تمام ایستگاه میرود.و من چقدر ساده ام
[/b]

که سال های سال در انتظار تو کنار این قطار رفته ایستاد ام و
همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده امدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.....

خیلی سخته که ندونی آخر قصه چی میشه
اونی که واسش می میریدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت دله کی میشهcrying crying

[b]هیچکی از رفتن من غصه نخورد * هیچکی با موندن من شاد نشد

وقتی رفتم کسی قلبش نگرفت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
* بغض هیچ آدمی فریاد نشد

وقتی رفتم کسی غصه اش نگرفت...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/url]
این قاعده ی بازی است....
اگر دست دلتان رو شد که دوستش داری ...
باختنت حتمی است[url=http://safaa.rozblog.com/] ...

ســــخـــت اســـت وقتـــی از شـــدت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بـــغـــض

گـــلـــو درد بگـــیری
و هـــمـــه بگـــویـــند 
 لباس گرم بپوش
[b]دوستت دارم هایت را پس میدهم...[/b]

[b]   برای دلم سنگینی میکند این همه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دروغ

به سلامتی رفیقی که یه روز میاد سر خاکم
                           اما نمیتونم جلو پاش پاشم ولی خاطرم
                                 راحته که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خاک زیر پاشم

بعضی وقتا دوست دارم کنارم باشی بزاری آروم اشک بریزم
راحت بشم بعد آروم تو گوشم بگی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیوونه من که باهاتم

امروز از چوپان پیری که دیگر توان چوپانی نداشت پرسیدم چه خبر؟

با لحن تلخی گفت:
گرگ شد
اون بره که نوازشش کردم..

تـنـهـایـی یـعـنـی . . .

عـاشـقـشـی . . .

ولـی حـق نـداری بـهـش نـزدیـک بـشـی !

چـون اون دیـگـه تـنـهـا نـیـسـت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. .

تنها گرگ ها نیستند که لباس میش می پوشند

گاهی پرستوهاهم لباس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرغ عشق برتن می کنند

عاشق که شدی کوچ می کنند....

[b]دلم برایت تنگ شده می خواهم آنقدر اشک بریزم
                    تا غبار فاصله از قلبم تمیز شود ولی میترسمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...
[/b]

[b]دلم را کسانی شکستند که هرگز دلم  [/b]
به شکستن دلشان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راضی نمیشد...

در عجب هستم روزگار که چرا میخندی.....

نمیدانم چه کسی تو را قلقلک می دهد...

صدایش کن مردم اینجا گریه تنفس می کنم...

در حسرت خندیدن شب ها خوابش را میبینم...

هیچکس نفهمید که زلیخاه مرد بود می دانی چرا؟؟
[b]مردانگی میخواهد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایستادن پای کسی که
مدام تو را پس میزند

مدتهاست در آینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نگاه کردن به تو را تمرین میکنم

برای روز مبادا شاید روزی با تو چشم در چشم شدم

عجب بارانیست باران دروغ...
 تر می شوی زیر رگبارش...

هر چه خیس تر شوی بهتردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...

عاشقانه پرستش ات می کنند

مثل آنکه شـــــــــــاهرگ احســـــــاسم را زده باشـــــــــیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنــــــــــد نمی آید

دوســــــــــــــت داشتــــــــــنت…

هیـــسـ
این بازی عادلانه نیستـــ …..

این زندگی همه اش  مار بــود
پلّه هایش کجـــــاستـــدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
…؟؟؟

جملات زیبا 1

جملات زیبا 1

جملات زیبا 1

جملات زیبا 1

جملات زیبا 1

نظر و سپاس فراموش نشود Tongue Tongue crying

[/b]

[/b]
[/b]
اینارو برا من نوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زحمت کشیدی ممنون .
(24-06-2015، 16:25)¥∆asal∆¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زحمت کشیدی ممنون .

خواهش می کنم
من از تو ممنونم که نظر و سپاس دادی

(24-06-2015، 15:30)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینارو برا من نوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خودت رو دست بالا نگیر کسی برای تو چیزی نمی نویسه 
من اینا رو همین جوری نوشتم
سپاس Tongue
خیلی زیباست