انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هنرمند توضیح می دهد که چطور دست مسی را تتو کرده است.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هنرمند توضیح می دهد که چطور دست مسی را تتو کرده است. 1
اختصاصی /  در یک مصاحبه از شبکه "کن تودو آل آیر"از رادیو آرژانتین موج 1 . 95 روبرتو لوپز هنرمند تتویی که نقاشی های روی دست مسی را به وجود آورده است در مورد این که چطور او این تصویر دیدنی وجذاب را به وجود آورده است می گوید.

قرارداد------------------------------------------------------------

من یک مسیج از طریق واتس آپ دریافت کردم که به من گفته بود: "سلام من لئو هستم" .مسی شماره من را از یک دوست مشترک پیدا کرده بود .

من یک ایده ی واضح وروشن داشتم, اما من مجبور بودم اون عکس مدنظرم رو پیدا کنم واون رو بکشم .

تدارکات------------------------------------------------------------

مسی شخصا"سفر من رو مدیریت کرد.اون نماینده ای رو از طرف خودش برای این کار نفرستاد بلکه خودش شخصا"به استقبال من در فرودگاه اومد.

او منو به یک هتل برد.او خودش ماشینو رانندگی کرد و به من کمک کرد تا چمدان هایم را درون ماشین بگذارم.

من 2 دفعه به بارسلونا سفر کردم.و برای جزئیات باقیمانده برای جلا دادن تتوی مسی دوباره بعد کوپا آمریکا برمی گردم.

مسی یک فرد صبور------------------------------------------------------

او واقعا" خیلی در برابر درد مقاو م است.ما 3 جلسه در 1هفته داشتیم چیزی شگفت انگیز که تا حالا من با هیچکسی چنین برنامه ای نداشتم.

ما این کار رو در خونه ی او در اتاق پذیرایی انجام میدادیم.اون به من گفت چیزی احتیاج نداری ؟

و گفت که تو میتونی هر چی لازم داشتی فقط بخای هرچیزی(منظور نوشیدنی غذا و لباس)

پاداش--------------------------------------------------------------

ما از اول توافق کرده بودیم که او هم یک چیزی برای من تتو کند.او شماره 10 رو روی مچ دست راست من حک کرد,که مکمل شماره 9 هی بود که پالرمو روی مچ دست چپ من کشیده بود.

این ها تنها تتو هایی هستند که من دارم.

من یک دستمزد خیلی زیاد از لئو دریافت کردم اما نمیگم چقدر.او به من پیراهن شلوار پول و....داد.

نیمار---------------------------------------------------------------

یک روز او نیمار رو به من معرفی کرد, که برای او هم چندتا تتو در خانه ی مسی کشیدم

اوهم به من پیرهن وشلوار وچیزهای دیگه داد!