انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چند تا عکس خوشگل از selena gomez !!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(29-11-2012، 19:02)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزيزم اولا مرسيExclamation
دومااز جاستين جدا شدExclamation
سومابدون ارايشش رو بذار ببينن جيهExclamation

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند تا عکس خوشگل از selena gomez !!! 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدووووون آرایــــــــــــــــــــــــــــــــــــش
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای این سلنا عشقه خیلی ناسه یه دنیا دوسش دارم بعدشم جاس و سلی باهم بعد از جدایی شون قرار شام اشتی کنون گذاشتن الانم باهم دوستن هردوشونم عشقن
تو اون عکسهای بدون ارایش اون دومیه رو با فتوشاپ درست کردن سلنا تو بین هنرمندا از همه بدون ارایش خوشگل تره و امسالم برنده شد

اینارو نگاه کنین چقدر زشتن اخه
سلنا بدون ارایشم نازه

ممنون برای همه ی عکسها
(21-12-2012، 21:25)MINA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشق منه فداش شم حیف این دختر که بایه پسر ایکبیری دوس شده

حیف جاستین که با ایکبیری مثل سلنا دوست شده
لطفا الکی توهین نکنید دوما من کاملا با smart girl موافقم !
جاستین ارزش این خانم خشگل را نداره گفتم باید جاستین را دار زد نگفتم دخترا باید از دخترا همایت کنن نه از پسرا WinkWink
نگران نباشین یه هفتس دوباره باهم دوست شدن جاستین داشت سعی میکرد تو این مدت سلنا رو برگردونه که موفق شد دوباره چند وقته باهمن تازه عکس سلی هم رو دستش خالکوبی کرده تازه یه بار موبایلش دستش بود تو خیابون معلوم شد عکس سلی رو انداخته پشت صفحه موبایلش این دوتا هیچوقت همو نمیتونن ول کنن من فکر کردم دیگه این رابطه تموم شده که به هم برگشتن چند روز پیشBlush
برای من نیومد
ليـنک هـآ خــَـ رـآبـه !!
صفحه‌ها: 1 2