انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: راه های فرار از کلاس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
مدرسه ما هتله با بچه ها معلما همه باهم فیلم میبینیم راحتتان
صفااااااااااااااا
به قول حاجی لند
نع کارمن ازاین روشاگذشته.آخرین روشی هم که انتخاب کردم:4تاامتحان داشتیم وهیچی بلدنبودم.یه قیافه ماتم زده گرفتم نشستم جلودبیرمون وساکت نشستم.ازاون جایی که ساکت نشستن من سرکلاس معجزه هست همه گفتن چی شده منم گفتم مامان بزرگم به شدت مریضه وحالش خوب نیست.یکمم سرموگذاشتم رونیمکت والکی سرموتکون دادم.
معاونمون هم دیدمثلاحالم خرابه گفت بروخونه.خلاصه اون روزرفتم خوش گذرونی.جای همه خاالییی
راه جدیدسراغ ندارین؟
(11-11-2016، 19:38)Ali.max king نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدرسه ما هتله با بچه ها معلما همه باهم فیلم میبینیم راحتتان
صفااااااااااااااا
به قول حاجی لند
داداش کلاچه فانتزیایی داری هه
هزار تا لایک برای شمااا
(11-11-2016، 20:09)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نع کارمن ازاین روشاگذشته.آخرین روشی هم که انتخاب کردم:4تاامتحان داشتیم وهیچی بلدنبودم.یه قیافه ماتم زده گرفتم نشستم جلودبیرمون وساکت نشستم.ازاون جایی که ساکت نشستن من سرکلاس معجزه هست همه گفتن چی شده منم گفتم مامان بزرگم به شدت مریضه وحالش خوب نیست.یکمم سرموگذاشتم رونیمکت والکی سرموتکون دادم.
معاونمون هم دیدمثلاحالم خرابه گفت بروخونه.خلاصه اون روزرفتم خوش گذرونی.جای همه خاالییی
راه جدیدسراغ ندارین؟

خخخخ عسل جون راهات عالیه.
این قضیه رو یادمه.خوب دبیرارواسکل میکنیا
باحال بوددددددد
آخه مگه بی کارید بیاید بشینید خونه چی کار کنید ؟ خوبه مدرسه !
بد نبود :/
مدرسه ما خوبه مدرسه نی دیسکو ولی خو فرار کردنی فقط کافیه بگیم دسشویی داریم نزاشتن یه چی میگیم حتما میزارن واس دخترا آسونه
(02-12-2012، 18:57)poyan lover you نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من به جای جوهر از غلط گیر استفاده کردم اما یهو ریخت رو میز بعد معلم دید باقیشو رو خودم خالی کرد....بعد گفت باید میزو با بنزین بشوری منم فردا بنزین اوردم که یکی بچه ها زد ریختش کلاس تا 2 روز بو پمپ بنزین میداد...شانسمون گفت بنزین بقل بخاری نریخت و گرنه...!!!!

خوبت کردTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15