انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کدوم نوع مدرسه میرین؟(جان مادرتون راست بگین)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
نمونه
(06-08-2015، 15:15)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-08-2015، 15:11)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-08-2015، 15:05)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-08-2015، 13:49)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 11:49)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرچم تیز هوشا بالا :29dz:

ههههه سوتی دادی ها 

تو 12سالته چطوری میری دبیرستان تیزهوشان؟؟؟

تو دوسال دیگه باید بری ازمون تیزهوشان بدی بعد الان تیزهوشانی Huh Huh Huh Huh

جریان چیه؟

اولا که من نگفتم میرم مدرسه ی تیزهوشان گفتم پرچمشون بالا Sleepy  بعدشم من نمیرم مدرسه ی تیزهوشا ولی چون خیلی تیز هوشم به تیزهشان رای دادم Big Grin بازم توضیح بدم Wink

خوب ابله میگم الان کجایی؟

نمونه دولتی میرم ولی چه فرقی میکنه من که تیز هوشم :cool:  :cool:

احمق ما که دبستان نمونه دولتی نداریم عرفان خالی بند
(06-08-2015، 15:24)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-08-2015، 15:15)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-08-2015، 15:11)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-08-2015، 15:05)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-08-2015، 13:49)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ههههه سوتی دادی ها 

تو 12سالته چطوری میری دبیرستان تیزهوشان؟؟؟

تو دوسال دیگه باید بری ازمون تیزهوشان بدی بعد الان تیزهوشانی Huh Huh Huh Huh

جریان چیه؟

اولا که من نگفتم میرم مدرسه ی تیزهوشان گفتم پرچمشون بالا Sleepy  بعدشم من نمیرم مدرسه ی تیزهوشا ولی چون خیلی تیز هوشم به تیزهشان رای دادم Big Grin بازم توضیح بدم Wink

کی گفته نداریم؟یه سرچ بکن مخت تعطیل شده
تیزهوشان :cool: :cool: :cool: Big Grin
تیزهوشان
(06-08-2015، 15:26)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-08-2015، 15:24)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

بدبخت اون مدرسه ای که تو میری نمونه دولتی نیس مدرسه استثنایی هاس
نمونه دولتى
(06-08-2015، 16:15)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-08-2015، 15:26)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

بدبخت اون مدرسه ای که تو میری نمونه دولتی نیس مدرسه استثنایی هاس

تو مشکلت چیه بامن؟عقده داری؟خدا شفات بده
به جان خودم راست میگم. تیز هوشان درس میخونم. Angel Angel Angel
تیز هوشان

عاشق معلم فیزیکمونم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19