انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان می آيد ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
من گیتارو ویولون میزنمHeart
هم گیتار کلاسیک وهم اگوستیک و هم الکتریک دارمHeartHeartHeartBlushBlushBlushBlushHeart
بابا دمت گرمممممممممممممممممممممممممممممممممممConfusedHuhSmileTongueSadBig GrinUndecidedHeartBlushAngryExclamationSleepy:cool:ShyRolleyesWinkIdeaDodgyAngel
(17-01-2012، 16:26)istanbul نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

افرین

ویلن چونکه 7ساله ویلن میزنم وهیچ سازی به سختی وزیبایی ویلن نمیرسه.Shy
جاز دارم
مدل YAMAHA
---------------------
هر کس برای چیزی که ندارد میجنگد
ما برای عشق
دشمنان برای شرف
:angel:
فقطع گیتار حال میده اونم برای یار زدنHeartHeartHeartHeartHeartBlushHeartHeartHeartHeartBlushBlushHeartHeartHeartHeartBlushBlushBlushHeartHeartHeartHeartHeart
(21-01-2012، 17:08)danial kabiri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هم گیتار کلاسیک وهم اگوستیک و هم الکتریک دارمHeartHeartHeartBlushBlushBlushBlushHeart
بابا دمت گرمممممممممممممممممممممممممممممممممممConfusedHuhSmileTongueSadBig GrinUndecidedHeartBlushAngryExclamationSleepy:cool:ShyRolleyesWinkIdeaDodgyAngel
(17-01-2012، 16:26)istanbul نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

افرین

(23-01-2012، 9:02)amir1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقطع گیتار حال میده اونم برای یار زدنHeartHeartHeartHeartHeartBlushHeartHeartHeartHeartBlushBlushHeartHeartHeartHeartBlushBlushBlushHeartHeartHeartHeartHeart

اپرین اپرینTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
گیتار دوست دارم و فقط واسه دل خودت بزنی !
از سنتور هم خوشم میاد!
من از درامز و گیتار برقی خوشم میاد
ولی از گیتار برقی تو آهنگ های متال اصلا خوشم نمیاد.

[/align]
منم از كيتار خوشم مياد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14