انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکسه روحانی و اوباما.همرا با اس ام اس بازیه امشبشون
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اس ام اس بازي امشب اوباما با روحاني؛

اوباما: حسن....

روحاني: جون دلم !!

اوباما ؛ دوسم داري ؟! ?

روحاني : اره عزيزم چرا نداشته باشم !؟!

اوباما : من دلم اوجولات مي خواد !?

روحاني: تحريما رو برداشتن برات بهترينش رو مي خرم ! تو جون بخواه عشقم....

اوباما : مرسي كه واسه بهبود رابطمون همه كار كردي .... با دنيا عوضت نمي كنم !! ?

روحاني : اون مرتيكه نتانياهو كه ديگه بت اس نداد ؟!

اوباما : نه عسلم ! بلاكه .... ???

لطفا راجبه عکس نظر یادتون نره

حسین کرمانشاهان.....

زیاد نمیذارم که کسی ناراحت بشه.نظره منفی نذارید.فقط میخوام شاد باشید
عکسرو بردار '-'
عجب عکسییییییییییییییییییییییییییییییییییییی Big Grin Big Grin Big Grin
ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههاااا​ااااااااااااااااااا
دهنم باز مونده====توروخدا نگاشون کن زنو شوهر خجالت میکشن باهم دست بدن اینارو باش 
خدایا شکرت
عکسو برم
عجب عکسی
خدا عاقبت بخیر کنه
زن روحانی این عکسو ببینه از خونه پرتش میکنه بیرون
عکس حذف شد !
بچه های انجمن هر کی خواست بره امریکا با من .دیگه اشتی کردن.بلیت رفت وبرگشت و بهترین هواپیمای مسافربری امریکا.صبحانه و ناهار وشام و میان وعده از ما.خرجیتون از ما.لباس نمی خواد بیارین خودم براتون میخرم.خونه ی من تو تگزاس هستش.مکان هایی که میریم اونجا میگردیم:تگزاس دو روز،هالیوود 10روز چون میخوایم بریم وان دایرکشن و ادام لمبرت و جنیفر لوپز و کیتی پری و لیدی گاگا و پیت بول و سلنا گومز و کرلی و تیلور سویفت و ریحانا و انجولیا جولی رو ببینیم و عکس بندازیم و امضا بگیریم و ....،واشنگتن همینجوری 4روز،نیویورک برای دیدن اوباما و رفتن به شاختمان های اسمان خراشش 6 روز،مکزیک2 روز،در کل 24 روز مهمان ما باشید.بعد هر کی خواست ادامه تحصیل بده تو دانشگاه های اونجا اونم با من!دیگه اگه بچه خوبی هم باشید میریم اسپانیا_بارسلونا:بازیشون رو میبینیم.
برای ثبت نام در این تور مسافرتی بیاید پیام خصوصی بدید.

با تشکر.ستاد ایجاد هیجان و شادی الکی.
کو عکس؟
صفحه‌ها: 1 2