انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مخصــوص عــاشقــای رپ(نسخه3)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-09-2015، 12:06)مهدی خسته۳ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-09-2015، 11:55)نفس♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ربطی ندارهچرا پاییز برا من عینه بهارهچرا هرشب دعا میکنم این زندگی چیزه دیگ یادم نیارهچرا هرشب قفلم رو دیوار هی بم نگو حاجی پشت سرو نگا

ای نوکرم....مرسی لکنت..مرسی خودت اجی

اینیکه من هسم مشتی خیلی وقته ک قبول کردم
من نه باتوی لاشخور گشتم نه خواسم که هیچوقت کبوتر شم

خواهش داداش

من اونیم که ادم نشد همونی ک اگ جفت پاشو ببندی دستاش بازن باز هنوز همونی که داری میگی پشت سرش ریده  دنیاشو گوه زدهپاش بیفته حاجی بخواد وایستههنوز تیک نخورده بیستو چهاری کشتنش
شما چی؟ شما که مام میهنو مالیدی زیر بغلت که بو نگیری
شما که خوب ها رو بد کردی،  با اون مرز های پیچیده و درهم مغز تو رو رد کردی ..
یانه ب توربطی نداره من خودم چارچوب درم خفه نشی رو پیشونیت بنویسم پررنگ سگ بشی با اون خنده رو لبه ولی یادت بمونه هنوز قلاده---
همون داداشیا دوشیدنت ، لباسُ کَندنُ تورو پوشیدنت ..
تقصیر تو بود دوستی دستمالی شد .. الانم همه باهامن ..
هر کیو میبینی میگن که فن کارامن
نگیر گرمی دستای منو
نه .. نگو دیگه نمیای نگو دیگه منو نمیخوای ..
یادته بودم منم با اون شفته
میگفتی‌ اینه قانونه دل
ولی‌ ما که عقل داریم بباره بارون و سیل
له شدیم مث میوه باید بریم بریم دیگه
این همه چیز بین ماست ..تو سرم عین طاس
سخت شده ريسکش که بيصدا هر چی بدخواهه بشه بی صدا
ارزومه خوشبخت شین منو عشقم ندارین ب اونم قول دادی که تنهاش نذاری قده دروغات من ازت دلخورم ولی قسم راستمو ب جونت میخورم مگ رسم عشق نیس عاشقا باهم بمونن دلم عشقو نمیخواد میخوام تنها بمونم