انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پیگرینی: استرلینگ مقابل رم بازی می کند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به گزارش "ورزش سه"، استرلینگ که به تازگی با انتقالی 49 میلیون پوندی از لیورپول به منچسترسیتی ‏پیوست، به اردوی آبی ها در استرالیا اضافه شد. او احتمالا در ترکیب اصلی دیدار مقابل رم حضور ‏نخواهد داشت اما پیگرینی انتظار دارد این دیدار، اولین بازی این ملی پوش انگلیسی برای سیتی باشد.‏
او به خبرنگاران گفت:" رحیم سه روز است که با ما تمرین می کند. او مقابل رم چند دقیقه بازی خواهد ‏کرد. برای او مهم است که چند دقیقه در کنار تیم بازی کند.‏
من او را به خوبی می شناسم زیرا دو فصل است که مقابل ما بازی کرده است. فکر می کنم او بازیکنی ‏جوان با جاه طلبی بسیار است. برای من این مسئله اهمیت زیادی دارد."‏
‎ دیدار تیم های رم و رئال در ورزشگاه ملبورن کریکت گراند و بارش باران، شرایط زمین این ورزشگاه ‏را از حالت ایده آل خارج کرد و این مسئله باعث نگرانی پیگرینی شده است.‏
‏" بله، من نگران هستم. می دانیم زمین بازی در بهترین شرایط نیست. بازی رم و رئال در این زمین ‏انجام شده است. به همین دلیل ما در زمین دیگری تمرین کردیم. امیدوارم در روز بازی، شرایط زمین ‏نرمال باشد. ‏
ما امیدواریم پیش از آغاز فصل جدید، حداقل 6 بازی انجام بدهیم. البته هرچقدر سفرهای کمتری داشته ‏باشیم، بهتر است. البته فکر می کنم دشوار است که همه تیم های بزرگ در این مقطع به استرالیا بیایند."‏