انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
با توجه به این که نتایج اولیه آزمون سراسری کنکور سال 94 آمده من در این تاپیک قصد دارم که تازه ترین اخبار در این زمینه از جمله معرفی رتبه های برتر و مصاحبه با آن ها را قرار بدم...

امروز نتایج کلیه شرکت کنندگان در سایت سازمان سنجش قرار گرفته که آن ها میتوانند یا مراجعه به این سایت کارنامه ی کنکور خود را مشاهده کنند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sanjesh.org/Group.aspx?gid=1&sid=18

این تاپیک به روز رسانی میشود میشود و در آینده اطلاعات بیشتری قرار خواهم داد.
دوقلو های شیرازی پدیده های کنکور 94 
برای اولین بار دوقلوهای سخت کوش از شیراز ،  احسان طاهری فرد رتبه 5 تجربی کشور و عرفان طاهری فرد رتبه 6 تجربی را کسب کرده اند .

اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1
در آزمون سراسری سال ۹۴، تعداد ۸۷۸ هزار و ۷۴ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۵۱۶ هزار و ۴۹۳ نفر زن و ۳۶۱ هزار و ۵۸۱ نفر مرد و به عبارتی ۵۸/۸۲ درصد داوطلبان زن و ۴۱/۱۸ درصد داوطلبان مرد بودند.

تعداد ۷۹۶ هزار و ۱۲۸ نفر در این دوره از آزمون سراسری مجاز به انتخاب رشته شده اند.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در روزهای ۵ تا ۱۰ مرداد می توانند نسبت به انتخاب ۱۵۰ کدرشته اقدام کنند.

مصاحبه ای کوتاه با دو برادر شگفتی ساز

عرفان طاهری فرد برادر بزرگتر احسان گفت: همه درس های کنکور را من و برادر با هم می خواندیم و نکات مختلف را به یکدیگر انتقال می دادیم و سوادمان هم در یک سطح بود.

نفر ششم کنکور سراسری کشور، با تاکید بر اختلاف درصد تست های وی با برادرش متفاوت بود، خاطر نشان کرد: انشاالله نتایج که برسد می بینید که درصد های من و برادرم کاملا با هم متفاوت بود اما با خواست خدا این رتبه پشت سر هم رقم خورد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیش بینی می کردید که بتوانید در کنار هم رتبه تک رقمی بیاورید یا خیر، پاسخ داد: من و برادرم انتظار داشتیم که رتبه مان زیر بیست شود اما دقیقا پیش بینی نکرده بودیم چه رتبه ای می آوریم.

طاهری فرد با تاکید بر اینکه عوامل زیادی در موفقیتشان دخیل بودف خاطرنشان کرد: ما با فضل خدا و برنامه ریزی ای که با برادرم در کنار هم داشتیم و همچنین حمایت خانواده توانستیم به این رتبه برسیم.

این جوان برتر کنکور سراسری سال 94 در ادامه گفت: من و برادرم در روز بیش از ده ساعت در کنار هم درس می خواندیم و برای تک تک دقایق روبرویمان باهم برنامه ریزی داشتیم.البته در روزهای مختلف این ساعت متغیر بود اما به صورت میانگین حداقل در 24 ساعت 10 ساعت مفید به درس می پرداختیم.

طاهری فرد با تاکید بر اینکه قطعا در داخل کشور به ادامه تحصیل می پردازد، بیان داشت: اصلا به خارج از کشور فکر نمی کنم و علاقه مندم در ایران به ادامه تحصیل بپردازم.

وی با اشاره به ایام نوروز سال جاری، گفت: در این ایام بسیاری از افراد تاکید می کردند که من استراحت کنم اما پاسخ من این بود که برای رسیدن به هدفم یک ساعت هم استراحت نمی کنم.اما بعدها دوساعت استراحت کردم که آن دو ساعت از خوابم زده شد.یعنی دو ساعت از خو ابم کم کردم تا استراحت کنم. وبرای درس خواندنم اصلا کم نگذاشتم.

نفر ششم کنکور سراسری رشته تجربی در پایان و در پاسخ به این پرسش که اعتماد به نفس وی بیشتر است یا برادرش، گفت: پاسخ به این پرسش بسیار دشوار است چرا که هم من و هم برادرم در نتیجه گیری هم در نزدیک ترین حالت ممکن به هم قرار داریم و عملا مشخص نیست که اعتماد به نفس من بیشتر است و یا برادرم.
اسامی ده نفر اول رشته تجربی به همراه عکس:

1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  سارا همتی از تبریز 

2 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  کیانا تدبیر واجارگاه از لنگرود

3 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  فائزه قائم‌دوست از زاهدان

4 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  مهران نعمتی‌زاده از یزد

5 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  احسان طاهری‌فرد از شیراز

6 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  عرفان طاهری‌فرد از شیراز

7 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  کیارش زارع از بیرجند

8 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  معین علا از نور 

9 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  میثم فرج‌پور نیری از اردبیل

10 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار کنکور 94 را اینجا بخوانید... 1  نیکان زرگرزاده از تهران 

اوووف پنچ تا یزدی تک رقمی
دوباره یزد اول شده
پرچم یزد بالابالاس
خانوما بیش تر تجربیشون خوبه ، اقایون بیشتر ریاضی !
ای کاش کنکور ور داشته بشه استرسش .. شب بیداریاش .. همه چیش ادمو میکشه :|
کسی میدونه از چن سال قبل از کنکور بهتره ادم اماده بشه ؟
کارنامه نفر اول رشته تجربی:

سارا همتی

ادبيات فارسي                     89.4

عربی                                89.4

معارف                               94.7

زبان                                  94.5

زمین شناسی                     100

ریاضیات                             91.2

زیست شناسی                  89.4

فیزیک                               77.8

شیمی                              100

کارنامه کنکور نفر اول رشته ریاضی فیزیک: