انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مخـــصوص عاشقای پـاپ(نُـسخه دو)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هر چی از تو بشنوه 
به خودم گفتی یه روووووووز
من آهن هایه Heart سامی بیگی Heart _ Heart تهی Heart _ Heart آغ شاوین Heart _ Heart احمدسعیدی Heart _ Heart حمید طالب زاده Heart _ Heart گوگوش Heart _ Heart سندی Heart _ Heart منصوغ Heart _ Heart اشکین 0098 Heart _ Heart ساسی مانکن Heart _ آ Heart غمین توی اف ام Heart _ Heart مغتضی پاشایی Heart _ Heart یاس Heart .
(08-12-2016، 12:16)سالی مگبراید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من آهن هایه  Heart سامی بیگی  Heart _ Heart تهی Heart _  Heart آغ شاوین Heart  _  Heart احمدسعیدی  Heart _  Heart حمید طالب زاده Heart _ Heart گوگوش Heart _ Heart سندی  Heart _ Heart منصوغ  Heart _  Heart اشکین 0098 Heart _ Heart ساسی مانکن Heart _ آ Heart غمین توی اف ام Heart _  Heart مغتضی پاشایی Heart _ Heart یاس Heart .

what the faz?:/

زیبای لعنتی
گاهی باید رفت
تا عمق بی نهایت
آزاد بود
گاهی باید رفت....
تو نمیتونی بری
وقتی عاشقی هنوز :|

(08-12-2016، 12:16)سالی مگبراید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من آهن هایه  Heart سامی بیگی  Heart _ Heart تهی Heart _  Heart آغ شاوین Heart  _  Heart احمدسعیدی  Heart _  Heart حمید طالب زاده Heart _ Heart گوگوش Heart _ Heart سندی  Heart _ Heart منصوغ  Heart _  Heart اشکین 0098 Heart _ Heart ساسی مانکن Heart _ آ Heart غمین توی اف ام Heart _  Heart مغتضی پاشایی Heart _ Heart یاس Heart .

اوه شت...!
زری خانومو و غذری خانوم
کبری خانوم
خاک بر سرت
با این :\

شرمنده چیز دیگه ای یادم نیومد:|
نیستی ولی همیشه هم صدامی 
لیلای من دریای من کجایی
یه حرفایی همیشه هس
سکوته قلبتوبشکنوبرگردنذار این فاصله بیشتر از این شه
همه دارو ندارم

تورو دارم