انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آیدلــها وبازیگران زن و مردی که با دیدن سنشونـــ تعجب می کنید(اینو اصلا از دست ندید!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آیدلــها وبازیگران زن و مردی که با دیدن سنشونـــ تعجب می کنید(اینو اصلا از دست ندید! 1

Ahn Jae Hyun

من برای اولین بار سر درام 'You Who Came From The Stars' این پسر رو دیدم و نقش یک دبیرستانی
رو خیلی متقاعدکننده بازی کرد.اون موقع با خودم گفتم:"هی ! یه چهره جدید ،اون باید خیلی جوون باشه و حتما
از مدلینگ اومده تو کار بازیگری و تازه کشف شده . " من فکر میکردم خیلی از من جوون تر باشه اما اوه اشتباه
می کردم اون یه پسربچه ی 17 ساله نبود بلکه یک پسر بالغ 26 ساله بود که تو همین جولای 27 سالش شده .

(متولد :یک جولای 1987)

میدونید این یعنی چی؟یعنی من این بازیگر رو فکر میکردم یک دهه کوچیکتر از سن واقعیشه.اون چطــــــــــــــــور اینقدر
جوون به نظـــــــــــــــــــر میرسه .جای تعجبی هم نداره که نقش دبیرستانی ها رو بدون هیچ گونه بدگمانی نسبت به سنش
بازی کرد.تو فوتوشوت هایی هم که با پارک شین هی گرفته بود هیچ ایده ای ندارم که اون حتی از شین هی
(پارک شین هی متولد 1990 است)بزرگتر است.همچنین وقتی از کیم سوهیون یک سال بزرگتر است دیگه
از اون هم بدتر،همه ی ذهنیت آدم درهم میشکنه.اگرچه...

آیدلــها وبازیگران زن و مردی که با دیدن سنشونـــ تعجب می کنید(اینو اصلا از دست ندید! 1

Kim Soo Hyun

این پسر از سنش خیلی جوون تر به نظـــــــــــــــــــر میرسه و فقطــــــــــــــــ یک سال از Ahn Jae Hyun کوچیکتره و تنها فقطــــــــــــــــ 26
سال سن داره و رک بگم که به نظـــــــــــــــــــر من برای نقش پروفسور خیلی جوان بود.می دونم ،می دونم ،اونجا در واقع
یه بیگانه ی 400 ساله بود.در هر صورت اون خیلی برای نقشش کوچیک به نظـــــــــــــــــــر میرسید و الانم میدونم این
نظـــــــــــــــــــر من شاید خیلی به مزاج همه خوش نیاد ولی Jun Ji Hyun با اینکه خیلی زیباست تو اکثر جاها بیشتر شبیه
عمه ی کیم سوهیون بود چون هم خیلی کوچیک به نظـــــــــــــــــــر میرسید هم صورتش هم به طــــــــــــــــور مضحکی کوچولو بود.
اون هنوز هم میتونه نقش دبیرستانی ها رو بازی کنه ولی فقطــــــــــــــــ صدای مردونه شه که شاید باعث بشه این ذهنیت
کمی ازمون دور بشه.

(متولد :شانزدهم فوریه 1988)

منظـــــــــــــــــــورم اینه که وقتی کیم سوهیون رو با سوزی در فیلم و تبلیغات می بینی فکر می کنی
با هم همسن هستند ولی در حقیقت از سوزی 6 سال بزرگتر است.

Doojoon

درام دیگری که دیدم 'Let's Eat,' بود و کمی برام عجیب بود چرا که حافظـــــــــــــــــــه ی من بهم می گفت Doojoon از گــروه
B2ST در سال 1989 متولد شده ولی وقتی دیدمش فکر کردم اشتباه می کنم چون خیلی مسن تر از سنش به
نظـــــــــــــــــــر میرسید و این چیز بدی نبود.قیافه اش خیلی اونو بالغ نشون میداد و من احتمال دادم 27 سالش باشه که
به سن کارکترش در درام 'Let's Eat' هم می خورد و باید اشاره کنم که تو کــــــره رو ی سن دو سال اضافه میشه و
29 سال حساب میشه.میدونید این به چه معناست؟من فکر میکردم Ahn هفده سالشه و Doojoon بیست و
هفت سالش و تصوراتم این بود که Doojoon یک دهه از Ahn بزرگتره اما در واقع دو سال ازش کوچیکتر هم بود.
این بازیگر همچنین چند ماه از Sunggyu گــروه اینفینیت جوان تر است.

(متولد:چهارم جولای 1989)

شاید دیدگاه من رو کمی غلطــــــــــــــــ متوجه بشین ولی دچار سوتفاهم نشید من میگم Ahn خیلی ظـــــــــــــــــــریفه با ویژگی های
خوب و ظـــــــــــــــــــاهر جوان اما Doojoon ویژگی هاش مردونه تره اون مثل یک مرد واقعیه تا یک پسر زیبا .در هر
صورت هر دو جذاب هستند فقطــــــــــــــــ با ویژگی های متفاوت .
در حال حاضر من میتونم Doojoon رو بیست و چهار ساله ببینم .یه چیز جالب در موردش اینه که تو درام ها
خیلی خشن به نظـــــــــــــــــــر میاد ولی وقتی شروع به صحبت می کنه ...صداش مثل بچه هاست.اون خیلی بامزه میشه.

Jaejoong

Jaejoong در درام های دکتر جین و محافظـــــــــــــــــــت از رییس بازی کرده ،باور می کنید یا نه اون 28 سالشه اما
بیشتر به 26 سال میخوره .اون واقعا مثل یک خون آشامه چون اصلا پیر نمیشه .اگه به قیافه اش از وقتی
تازه شروع به کار در عرصه موسیقی کرده تا الان توجه کنید واقعا متوجه میشید من چی میگم چون خیلی میگذره
از اون زمان ها.

(متولد :26 ژانویه 1986)

اول از همه باید به دخترای Crayon Pop اشاره کنم.. اونا شاید با آهنگ بامزشون درست مثل دخترکوچولو هایی به نظــــــــــــــر برسند که با گفتن Jumping میپرند ؛ اما جوانترین عضو گــروه Soyoul بیست و سه سالشه!
و بزرگترین عضو بیست و شش سالست!

اما چیزی که به نظــــــــــــــر میرسه اینه : اونا دخترهای نوجوون دارای رنج سنی 15تا 20 سالند!

و اما دارا.. اون به خاطـــــــر این مسئله معروفه که خیلی جوانتر به نظــــــــــــــر میرسه..با شخصیت پرانرژی و صورت بامزه و همینطـــــــور لبخند زیباش شاید بیشترین عددی که برای سنش بتونیم به کار ببریم 21 باشه اما اون یک دهه با تصورات تفاوت داره! اون سی سال سن داره.. ولیشخصیت فوق العادشه که اون رو خاص کرده و سنش به چشم نمیاد.

Goo Hye Sun تنها سه روز از دارا بزرگتره! این بازیگر به هیچ وجه تغییر نمیکنه و صورتش درست همونطـــــــوره که در فیلم NonStop4 که مربوطـــــــ به حدود 10 سال پیش میشه ست.

Jang Nara! خواننده ای که بعدا به بازیگر تبدیل شد.. او 33 سال سن داره!! باورتون میشه؟؟! تازگیا تولد اون هم بود..تولدش رو تبریک میگم.

ملکه ی کی پاپ لی هیوری! با خنده ی زیباش شاید همه فکر کنند اون 27 سالش باشه ولی در واقع اون 35 سال سن داره.

Seungyeon از کارا ،یکی دیگه از ایدل های بامزه ی کی پاپ که در اونم جوونتر از سن واقعیش به نظــــــــــــــر میرسه.این ایدل 25 ساله در ظــــــــــــــاهر شبیه به دخترای 19 سالست .این ایدل در ســـریــال'Her Lovely Heels,' در مقابل Hong Jong Hyun بازی میکنه ولی با وجود اینکه Hong Jong Hyun 2 سال کوچکتر از Seungyeon هستش ولی بازم Hong Jong Hyun بالغ تر به نظــــــــــــــر میرسه.

http://s6.picofile.com/file/8193744134/jang_na_ra_1395342538_Yooyoung.jpg

Yooyoung مکنه ی دوست داشتنی Hello Venus که به دلیل موهای کوتاه ، قد بلند و نوع فشنش خیلی بالغ تر از سن واقعیش یعنی نوزده ساله به نظــــــــــــــر میرسه .

subin یکی دیگه از مکنه های کی پاپ از گــروه Dal Shabet که به خاطـــــــر قد و وزنش خیلی بالغ تر از 20 به نظــــــــــــــر میاد و لی در واقع اون فقطـــــــ نوزده سالشه !

بازیگر Min Hyo Rin که به تازگی به خانواده ی JYP پیوسته با ارایشش شبیه به یک عروسک زیباست و شما فکر میکنید اون یه دانش اموز دبیرستانی و اصلا نمی تونید باور کنید او بیست و هشت سالشه !

Han Ga In بازیگری که در کودکی پا به این عرصه گذاشت ، پوست زیبا و شفاف این بازیگر و همین طـــــــور چشم ها و بینی زیبای اون ، به جوون تر بودنش کمک کرده و اون در واقع بعد از لی هیوری با 33 سال پیرترین فرد این لیست هستش.

به نظــــــــــــــر شما جای کدوم هنرمند و ایدل در این لیست خالی بود و ایا شما با این انتخاب موافق هستید؟

نظر و سپاس فراموش نشه.............نامردی نکنید
ممنونم خیلی جالب بود Wink
,وای خیلی عجیبه خوش بحالشون؟؟؟:229::230::4fv::ngh::rum:3cy:ess:
اووووووووووو
خیلـــــــی جالب بود
مخصوصا لی هیوری و دارا
من همیشه فکر میکردم که دارا حدودا هم سن من شاید یکی دو سال بزرگتر باشه
اصلا بهش نمی یومد 30 سالش باشه

سپاس
جونگمینم همینطور 28 سالشه اینگار نه انگار
کصافتا
الان من شکست عشقی خوردم