انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تست هوش : وزن سگ ، گربه و خرگوش را بیابید !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در شکل زیر ، وزن حیوانات دو به دو داده شده است . با توجه به اعداد داده شده ، مجموع وزن گربه ، سگ و خرگوش را بدست اورید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست هوش : وزن سگ ، گربه و خرگوش را بیابید ! 1

کی جواب رو فهمید ؟ من خودم قبلا حلش کردم ولی جواب رو فعلا نمیگم :|
(26-07-2015، 22:11)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در شکل زیر ، وزن حیوانات دو به دو داده شده است . با توجه به اعداد داده شده ، مجموع وزن گربه ، سگ و خرگوش را بدست اورید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

27 میشه ایا؟؟؟؟؟؟؟
جواب 27
بله 27میشه
خرگوش 3کیلو
گربه 7کیلو
و سگ 17کیلو وزن دارند
اره دیگه 27 میشه همه رو باهم جمع میکنی تقسیم به دو 
27
اگه هر سه تا رو جم کنیم میشه 54 . یعنی 2 سگ و 2 گربه و 2 خرگوش میشه 54. پس یک سگ و خر گوش و گربه میشه نصفه 54 یعنی 27.
(26-07-2015، 22:11)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

27
خرگوش 3
سگ 17
گربه 7

جمع کل 27