انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه 250 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها موافقید یه گروه در تلگرام بزنیم؟؟ موافقا سپاس کنید
(27-07-2015، 1:59)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-07-2015، 1:57)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-07-2015، 1:55)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-07-2015، 1:51)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا فک کنم کل دخترا 2014

اهـمـ اهـمـ |:

بـا نـدا و پـاری یِ جـآ دیـگـه آشـنـا شُـدمـ کـه شُـمـاره دادیـمـ بـه هـمُـ و..

بـآ سـارا مـ هـمـیـنـجـا دوس شُـدمـ بـآزمـ شُـمـاره دادیـمُـ ایـن حـرفـآ ..

بـا غـزلـمـ یِ جـآ دیـگـه آشـنـا شُـدمـ

بـا جُـفـت فـاطـیـا و مـدیـنـه و .. ایـنـجـا |:
دوستای صمیمی من ✘sArA✘ پاری انیتا=>

جووون جوون جوون :>>
ژووووووووووووووووووووووووووووون:* :ag54:
(27-07-2015، 1:51)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-07-2015، 1:49)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-07-2015، 1:40)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-07-2015، 1:37)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-07-2015، 1:33)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا اتفاقیه که افتاده درست میشه و سعی میکنیم جبران شه
کسایی که مدیر شدن و نشدن حتما دلیلی بوده :hiccp:

نمیشه ساده گذشت..
دو بار دیگم از این اتفاقا بیوفته بچه ها راحت میزارن میرن..
انصافا وختتو بزاری اخر سر مدیر نشی؟اونم بدون هیچ دلیلی؟

خودم میدونم =(
اره والا خودم اولین نفر بودم گفتم و بیشتر حرص خوردم=(
فعلا صابر و فرید در شُرُف انتخاب دوتا مدیر ویژه ان
بزا چشم بسته بگم برات ..
ایمان و خود فرید(:

خودمم همین حدسمه 25r30

شایدم من بشم((:

+
شادی اون پیج تو فالورای من هس ..
Its__arian
اره مطمئنم ..ولی نمیدونم کجاس واستا بگردم ..
die young
(27-07-2015، 2:00)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تصاویر دیدنی شادی

تصاویر ؟ خوبه ..
نویسنده و مدیر زیاد داره ولی خب انجمن دوس داشتنیه ..
خیلیا برای مدیر شدن دوس دارن نویسنده بشن .. هیشکی نیس ک نویسندگی رو برای خوده نویسنده بودن دوس داشته باشه :/
تو چه جور هستی ؟ ._.
این گروه الانو متین نزده؟
اهورا منتظرما :|

ببرم تو گپ .__.
(27-07-2015، 2:03)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-07-2015، 2:00)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تصاویر دیدنی شادی

تصاویر ؟ خوبه ..
نویسنده و مدیر زیاد داره ولی خب انجمن دوس داشتنیه ..
خیلیا برای مدیر شدن دوس دارن نویسنده بشن .. هیشکی نیس ک نویسندگی رو برای خوده نویسنده بودن دوس داشته باشه :/
تو چه جور هستی ؟ ._.
اره رسما دهنم سرویسه
دوتاش
بیشتر دوست دارم اسمم رنگش عوض شه.-.
(27-07-2015، 2:02)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی اون پیج تو فالورای من هس ..
Its__arian

واقعن ؟
برا چی ایدیشو عوض کرده ؟ :/