انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سری داستان های " خانه ی 1001 در " ویژه کاربران فلش خور !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
درکش برات سخته خو رمان بخون میفهمی
این ادامه ی داستان کو پس؟ زود تر بنویس شادی...و نگو که به ما گفتی قراره کیا اضافه بشن به داستان...امیدوارم کسی نفهمه تا انتشار داستان
بقیش منو کشت داستان
(30-07-2015، 19:57)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این ادامه ی داستان کو پس؟ زود تر بنویس شادی...و نگو که به ما گفتی قراره کیا اضافه بشن به داستان...امیدوارم کسی نفهمه تا انتشار داستان
فعلا ایده ای ندارم
(30-07-2015، 20:13)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-07-2015، 19:57)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعلا ایده ای ندارم

شادی جون اگه داستان ادامه داره بنویسش دیگه

یه داستان نوشتن ناز کردن نداره که خوااااااهر جان Big Grin
(01-08-2015، 17:21)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی جون اگه داستان ادامه داره بنویسش  دیگه

ممنون ، بله داره .
من ناز کردم ؟  p343 
:|
(01-08-2015، 17:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2015، 17:21)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی جون اگه داستان ادامه داره بنویسش  دیگه

ممنون ، بله داره .
من ناز کردم ؟  p343 
:|

حالا نمیخواد گریه کنی عزیزم Big Grin

اصلا اقا خودم ناز کردم خوبه

خوبه خوبه خوبه هاااااااااااااااااااااا
ایولا خیلی خوب بود.ولی راستش عین داستانا نبود.ینی تابلو بود ک خیلی زحمت نداشت ولی سپاسو دادم با افتخار دمتون گرم
(01-08-2015، 17:36)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا نمیخواد گریه کنی عزیزم    Big Grin

اصلا اقا خودم ناز کردم خوبه  

خوبه خوبه خوبه هاااااااااااااااااااااا
من کجا گریه کردم ؟ این شکلک ، شکلکه تعجب بود .. نه گریه ! (:

(01-08-2015، 18:05)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایولا خیلی خوب بود.ولی راستش عین داستانا نبود.ینی تابلو بود ک خیلی زحمت نداشت ولی سپاسو دادم با افتخار دمتون گرم
شما که انتظار نداشتی ما شکسپیر باشیم ؟ داشتی ؟  Huh Angel 
قسمت اول معمولا جذاب نیست ، به هر حال ما سعیمونو میکنیم بهتر بشه روال داستان .. ممنون از نظرتون
هه جالب بود عالى
صفحه‌ها: 1 2 3 4