انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ایـآ عـضـو دیـگـری از وان دایـرکـشـن گـروه رآ تـرک مـیکـنـد ..؟؟؟!!! =|||
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Conor Maynard میگوید : آیا عضو دیگری از وان دایرکشن میخواهد گروه را ترک کند؟؟

Conor باور دارد که عضو دیگری از گروه وان دی میتونه گروهو ترک کنه.
چند ماه از ترک زین از گروه میگذره و احتمالش هس که یکی دیگه از اعضای وان دی همین روند رو دنبال کنن.
یکی از کسانی که که فک میکنه این اتفاق ممکنه بیوفته Conor Maynard هس .. کسی که اعتراف کرده که اگه هری لیام نایل یا لویی گروه رو ترک کنن شگفت زده نمیشه.
کانر در مصاحبه با برامه ی OK به صورت آنلاین گفته که : اونا گروه فوق العاده بزرگی هستند و من حس میکنم که هر کدوم از اونا پتانسیل اینو دارن که به صورت تکی کار کنن ... این مثل این میمونه که 5 تا پسری میتونسن تکی کار کنن یه گروه ساختن.
Conor بدون اینکه پیش بینی کنه که کی اولین نفر گروه رو ترک میکنه (بعد از زین) اضافه کرد : من شگفت زده نمیشم که دیگر اعضای وان دی بخوان در این راه قدم بذارن (منظورش ترک گروهه) .. من فک میکنم جالب باشه که ببینیم چند تا از اونا این کارو میکنن (منظورش اینه که ببینه کدوماشون گروهو ترک میکنن و چه آینده ای خواهند داشت )
ما هممون میدونیم که پسرا پتانسیل اینو دارن که به صورت تکی کار کنن اما ما 100 درصد مطمئنیم که اونا به عنوان گروه وان دایرکشن خوشحال هسن (ینی وقتی گروه هسن خوشحال ترن) و فک نکنم فعلا بخوان این کارو بکنن (ینی فعلا به صورت گروه باقی میمونن)
در صورتی که همیشه این شک وجود داشته که هری یه جورایی میخواد در آینده ی نزدیک کار تکی خودشو شروع کنه .
پس اگه کسی میخواد گروهو ترک کنه آیا اون هریه؟؟؟ یا لویی .. کسی که منتظر اولین فرزند خودشه در سال آینده.

شما ها چی فک میکنید؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـآ عـضـو دیـگـری از وان دایـرکـشـن گـروه رآ تـرک مـیکـنـد ..؟؟؟!!! =||| 1

نـظـر خـودمـ = در کـل ایـن کونـور حـرف مـفـت زیـآد مـیـزنـه =|

خـیـلـی هـمـ تـو کـار دیـگـران دخـالـت مـیـکـنـه ._.

اصـن خـواهـد کـرد کـه خـواهـد کـرد تـو ایـن وسـط چـی کـاره ای ؟؟؟ -_-

بـعـد از رفـتـن زیـنـمـ بـآز گـفـتـه بـود الـآن هـمـه ی دایـرکـشـنـر هـا از زیـن مـتـنـفـرن :|||||..!

بـنـابـر ایـن ایـن کـونـور عـیـن هـالـیـوود لـآیـفـه =||||

پـس زیـآد خـودتـونـو نـاراحـت نـکـنـیـن =)

ــــــــــــــــــــــــــــــ

مـنـبـع = وانـدی ایـران ^___^
بالاخره هر گروهی ی جایی از هم میپاشه ..
دایرکشنرا باس اینو قبول کنن ..
دیگه هرکدومشون ب اندازه کافی معروف هستن (=
میتونن تنهایی ادامه بدن ..
چرا زین از گروه رف ؟ :||

میشه اینم یه توضیح کوچیک بدی لُــطفا (:
(28-07-2015، 12:34)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا زین از گروه رف ؟ :||

میشه اینم یه توضیح کوچیک بدی لُــطفا (:

خـیـلـیـا مـیـگـن مـنـیـجـرشـون زیـنـو مـجـبـور کـرده بـره ._.

بـعـضـیـآمـ مـیـگـن بـه خـاطـر پـری بـوده =|||

امـا خـود زیـن مـیـگـه مـیـخـواسـتـه یـه پـسـر مـعـمـولـی بـاشـه ^_^

امـآ تـوضـیـحـات بـیـشـتـر ایـنـجـاهـآ هـس ↓ ^_-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=228670

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=197461
دوبآر موضوعُ زدی .-.

به نظرم بگو اون یکی رُ ببندن ( ;

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=238695
الهی قربون نایلم برم Heart

اون هیچ وقت گروهو ترک نمی کنه ...
عشقه منه این نایل هوران Heart Big Grin
(28-07-2015، 12:34)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بالاخره هر گروهی ی جایی از هم میپاشه ..
دایرکشنرا باس اینو قبول کنن ..
دیگه هرکدومشون ب اندازه کافی معروف هستن (=
میتونن تنهایی ادامه بدن ..

زدبازی هم پاشید..
زاخارا قبول کردن..
اونا هم باس قبول کنن..
وان دی از همون اول که از اکس فکتر بوجود اومد معلوم بود دوامش تا ابد نیس ..
معمولا هم گروه های موسیقی تا همیشه باقی نمیمونن ؛ چون پیشرفت هر خواننده تکی بیشتره تا گروهی ..
البته من اگه جای یکی از اعضای وان دی بودم اینکارو نمیکردم ؛ از کجا معلوم ؟ شاید بهترین و بزرگترین گروه موسیقی تاریخ میشد .. !