انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زیــن مــآلـیــک خـوآنـنـده ی تـک خـوآن شـد =|||
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
زیــن مــآلـیــک خـوآنـنـده ی تـک خـوآن شـد =||| 1
زین مالیک خواننده ی 22 ساله ی سابق وان دایرکشن.کسی که یه شوک عظیم به همه داد با ترک کردن گروه اونم زودتر از موقع اعلام کرد که امادست تا به مردم نشون بده واقعا کیه.
توی یک پیام توی تویی/تر اون یه عکس از خودش فرستاد که در حال امضای یه قرارداد ضبط خوانندگی بود و پایینش نوشته بود من حدس میزنم هیچوقت توضیح ندادم که چرا رفتم. این برای این لحظه بود تا فرصت این رو داشته باشم تا بهتون نشون بدم واقعا چی هستم.
و بعد هشتک #موزیک واقعی #من واقعی رو گذاشت.

اخیرا این گفته شده بود که زین دیگه با کمپانی ضبط سایکو که متعلق به سایمونه قرارداد نداره ..چیزی که اون وقتی توی وان دایرکشن بود تحت سلطش بود.
یک منبع خبری گفته این یه حرکت بزرگ برای سایمونه چرا که زین میتونه تک خونیه بسیار موفقی رو داشته باشه اما همیشه اون توی ذهن توی وان دایرکشن باقی میمونه.
پس سایمون یه قرارداد طراحی کرد که به درد زین و وان دایرکشن میخوره. زین هنوز در خانواده ی کمپانیه سونی میمونه فقط تحت حمایت یه برچسب یا حامیه دیگست .
" این فقط خیلی سخت بود که زین و وان دایرکشن رو با هم زیر یه حاکی داشت. و همه میدونن این برای خودش بهتر بود ک یه جای دیگه باشه.از وقتی که گروه رو ترک کرده زین منیجر و وکیلای زیادی رو عوض کرده که بتونه تغییری رو توی تیم حمایت گرش به وجود بیاره.

خب..مثل اینکه زین واقعا با یه لیبل دیگه مشغول کار شده
اون الان باید بینهایت خوشحال باشه.سایمون حمایت خودش از زین رو با این تو/ییت که میگه : من باور دارم که حامی های برای سولو خوانیه زین وجود داشته باشه و من مطمئنم هرچی اونا با هم منتشر کنن ویژه خواهد بود
از زین اعلام کرد
همچنین بعضی از خواننده های دیگه از زین حمایت کردن و گفتن اون حالا ازده که خودش باشه و موسیقی و استعداد واقعیشو به ما نشون بده
و همه منتظرن تا خود واقعی زین رو ببینن.
یه اکانت توی/یتر که میگن اکانت کازین زینه این توی/یت ها رو فرستاده

که ترجمش میشه: مادست قطعا طوری ک زین هست رو برای اهنگای وان دایرکشن نمیخواست.
اونا نذاشتن اون خودش باشه و زین از این خسته شد
و در تو/ییت پایینی اون گفت : نمیدونم اجازه دارم اینا رو بگم یا نه ولی همه چیز از وقتی شروع شد که مادست هیچکدوم از اهنگای زین رو توی البوم قرار نداد.

و حالا به نظر میرسه زین به ازادیه واقعی رسیده و برای خودش کار میکنه.اون مجبور نیست کسی دیگه باشه و میتونه چیزی که واقعا هست رو نشون بده.

+ مـنـبـع = وانـدی ایـران ^___^
خاک تو سرش Angry
نباید از گروه میرفت.... Big Grin
توهین ممنوع :||
بعدش اونم مودسته ن مآدست -__-
چه خوب شد