انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حقایق دخترانه و پسرانه...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
حقایق دخترانه و پسرانه... 1
سپاس نشه فراموش Smile
به نظرم اين حقايق پسرانه نيست ماكه همش عاشق نيستيم بايد بعد هاى ديگر هم ميگفتى
ماله پسرای الانه دقیقا برعکسه
یسری پسرا واقعن پاکن..
البته شامل همه نمیشه ها..
همش اشتباهه
وقتی یه پسر ساکته ینی ه.....
وقتی خیره میشه بازم ه
دوباره و دوباره ه
(08-09-2015، 20:26)MaDixOl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو حقایق دختران جمله اخر چرا فعلو جمع بسته؟

نیدونم!!
(30-07-2015، 16:14)mahya . m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شما خودت رو با ديگران مقايسه نكن

همه پسر ها عين هم نيستن Tongue Smile
(26-10-2017، 10:26)محسن عبدالهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-07-2015، 20:10)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون خیلی زحمت کشیدی عزیزم

(30-07-2015، 19:37)زینب طلا74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همش اشتباههزینب خانم باز من بر خلاف شما فکر میکنم
وقتی یه پسر ساکته ینی ه.....
وقتی خیره میشه بازم ه
دوباره و دوباره ه

گلم الان ه ینی چی سانسورمیکنی
زینب خانم من بر خلاف شما فکر میکنم دخترا وقتی ساکتن تو ذهنشون دارن توطعه می چین

اره مخصوصا اين روزا بهشون نگاه كني مشخص ميشه
حتى تو حرف زدن اولشونم مشخصا تبديل به ي باور ميه برات

(02-07-2016، 8:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-07-2015، 16:14)mahya . m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شما خودت رو با ديگران مقايسه نكن

همه پسر ها عين هم نيستن Tongue Smile

بله دقيقا
مشخص نميكنه برات كي چجور ى تو ادامه. .