انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دختری عجیب که 13 روز سال می توان او را دید !!+ تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دختری عجیب که 13 روز سال می توان او را دید !!+ تصاویر 1

هندو ها و بودا های نپالی این دختر بچه را مانند می پرستند. نام این دختر اکنون کوماری است که به معنای دوشیزه می باشد و خدایی است که باعث خوشبختی است و شیطان را از آدمی دور می کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وی تنها 13 روز در سال در معرض دید عموم است و بقیه سال را در معبد به سر میبرد و کسی اجازه دیدن وی را ندارد. او از سن سه سالگی و از سال 2010 به این مقام رسیده است. نام واقعی وی مانیکا شایکا است. او بعد از گذراندن ۳۲ تست و به تکامل رسیدن از این طریق به این مقام رسید!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به گزارش تک ناز دادگاهی در نپال خواستار برگرداندن حقوقی انسانی این دختر که از زندگی عادی مثل بچه ها محروم است شده است.

من کهه فک میکنم این خوده شیطانه چه برسه شیطان از این دور باشه خخخخخخخخخ
جالب بود اما نمی دونم باور کنم یا نه
چه چرتو پرتایی
بچه بیچاره رو گرفتن اسمشو گذاشتن خدا
این هندیا ام اسکولناااا
کم مونده پوست چیپسو پفک بگیرن بگن خداست Dodgy
ادم پرستی¿؟¿؟

ادم پرستی تو روز رشن
بسم الله

اخه این بچه نمیتونه دست چپشو از راستش تشخیص بده
مردم چقد خرافاتین:|
این هندیا اسکولن خیلی زیاد بچه بیچاره باس بره بیرون با بچه ها بازی کنه شادی کنه بره مدرسه تو اجتماع
خدا فقط خدای یدونه ی خودمون این چیه استغفرا..
اینکار درست نیس !!
این بچه هم مث عموم مردم حق زندگی عادی رو داره !!

واقعا باید تاسف خورد برای بعضی مردم . . .
صفحه‌ها: 1 2