انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: به نظر شما روز 21 دسامبر دنیا به آخر میرسه ؟؟!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام به همه ی دوستان

این نظر سنجی طی مدت خاصی فعال است و درباره ی روز 21 دسامبر میباشد

که ایا روز 21 دسامبر (اول دی ماه ) دنیا به اخر میرسه یا نه ؟

و یا حتی امکان داره حوادث عجیبی در این روز و چند روز اینده رخ بدهد ؟؟

برای مطالعه بهتر به لینک رو به رو مراجعه کنید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سه روز زمین خاموش میشود؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر شما روز 21 دسامبر  دنیا به آخر میرسه ؟؟!! 1

با تشکر
Angel
البته ممکنه ببینید هممون میدونیم این کار فقط از دست یک نفر بر میاد به خاطر همین من الان نمیتونم تصمیم قطعی بدهم فقط میتوانم بگویم که شاید ممکنهSmileExclamationConfusedRolleyesRolleyesIdea
I do not know
شاید ولی ...
خدا نكنهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــcryingcryingcrying
صحبتای مختلفی هست از قوم مایا و فراماسونری یا نوسترادامس و پیشگوای مصر باستان که تو این تاریخ متفقا تایید بر یکسری تغییرات حلا نه آخرالزمان ولی تغییرات خیلی بنیادین خواهد بود و من شخصا اعتقاد دارم یسری از اتفاقات خواهد افتاد بخصوص از نظر مداری یا کهکشانی یا مبحث پوسته های زمین.... ExclamationExclamationExclamationHuh
من زیاد شنیده بودم.ولی هرچی خدا بخواد.
اصلا این شایعات را نگین هیچی نمیاد خدا کریمه اگه هم سه روز شب باشه بعدش که زنده اییم چون خورشید میادBig Grin
خخخخخ
این یارو چرت زیاد میگه یه بار دیگه هم پیش بینی کرده بود خیط حورد الانم خیط میخوره میگی نه نیگا کنAngel
صفحه‌ها: 1 2 3