انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصاحبه ی لیام با BANG Showbiz
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وان دایرکشن قطعا امسال سال بی نهایت شلوغ و پر دردسری رو پشت سر گذاشته و عضو اون لیام پین گفته که فکر میکنه که همه ی اونا لیاقت یه زمان استراحت و بی کاری رو دارن تا این که چه اتفاقای احمقانه ای افتاده رو پردازش کنن .
از رفتن زین گرفته تا کشف اینکه لویی داره پدر میشه.
اون در مصاحبه با BANG Showbiz اخیرا ادعا کرده که دلش میخواد یکم زمان خالی واسه خودش داشته باشه اگرچه هیچوقت نمیتونه به این خواستش برسه بخاطر اینکه اونا توی تور otra هستن و تور طوری برنامه ریزی شده که تا اخر اکتبر باید تموم شه اون گفته
" میدونی من فک میکنم هرکسی یکم استراحت میخواد.که بشینه و مکث کنه.تا بتونه همه این چیزای عالی که اتفاق افتاده رو هضم کنه"
 لیام پین همچین به طرفدارا اطمینان داد که اونا برنامه ی این رو ندارن که از هم جداشن و اضافه کرد 
" ما فعلا هیچ جا نمیخوایم بریم.نمیدونم شایعه های جدایی از کجا اومدن"
وقتی که ازش پرسیدن که اون با یکم وقت خالی چیکار میکنه اون گفت که دوست داره وقتشو توی محله ای بگذرونه که توش بزرگ شده :"  چیز های زیادی وجود داره. من تمام مدت توی راه چیزای زیادی نوشتم.نه برای خودم.برای مردم دیگه.
من دارم کارای زیادی انجاممیدم..میدونی ..دارم سعی میکنم کسی باشم که همه چیو درست کنه..که این خیلی باحاله"
همچنین گفت :" فک کنم برم به خونه و یکم استراحت کنم.همه ازم میپرسن که من میرم تعطیلات یه جای دیگه یا نه ولی من همه جا رفتم...پس دلم میخواد حالا به خونم برگردم.من واقعا دلم واسه زندگی کردن تو Wolverhampton ( محل بزرگ شدنش) تنگ شده."

منبع.واندی ایران

مصاحبه ی لیام با BANG Showbiz 1