انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حرف هآی دمی درمورد مرگ سگش در یک تصآدف و آلبوم جدید =(
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دمی لواتو خواننده ی آهنگ Cool For The Summer در توییتر اعلام کرده که سگش BUDDY در تصادف رانندگی مرده! 
او در توییترش نوشت :
ما واقعا قلبمون شکسته  و متاسفیم برای اینکه داریم اینو مینویسیم ولی ویلمر و من باید بهتون بگیم که ما فرشته ی کوچولومون رو دیروز از دست دادیم.اون خیلی زود ازما گرفته شد در یک تصادف رانندگی و من هیچوقت نخواهم فهمید که چرا این اتفاق باید میوفتاد و من میدونم خدا فقط مارو درشرایطی قرار میده که میدونه از پسش برمیایم پس ما هممون قدرتمون رو حفظ میکنیم ما آدم های فوق العاده ای دورو اطرافمون داریم که در این شرایط با عشق و ساپرت کردن مارو کمک میکنن خیلی های BUDDY رو دوست داشتن و با این که خیلی BUDDY کوچیک بود ولی تاثیر زیادی در زندگی ما داشت و اون حقیقتا برای ما همچون انسان بود که ما از بودنش خیلی شاد بودیم ما از شما خواهش میکنیم که به حریم شخصیمون احترام بذارید در حالی که ما داریم عذاداری میکنیم و لحظات فراموش نشدنی با فرشته ی کوچیکمون رو دوره میکنیم ما هیچوقت پسرکوچولومون BUDDY رو فراموش نمیکنیم و عشق اون همیشه در قلب ما زنده س در آرامش بخواب کوچیک ترین فرشته من BUDDY من برای همیشه عاشقتم و دوستت دارم و تا وقتی که زنده هستم تو را در یاد خود نگه میدارم !

حرف هآی دمی درمورد مرگ سگش در یک تصآدف و آلبوم جدید =( 1

آلبوم جدید :

آلبوم جدید دمی 20 شهریور منتشر میشه و دمی گفته برای این آلبومش خیلی زحمت کشیده و امیدواره جایزه ی گرمی رو ببره !

حرف هآی دمی درمورد مرگ سگش در یک تصآدف و آلبوم جدید =( 1
چقدرسگش نازه دستت دردنکنه....
انقَد با این حیووناشون صمیمی میشَن که آخر یه کاری دسته خودشون میدن :||

مثه تیلور که گُربَش پاهاشو چنگ زد =\
والا من سگم بمیره خودمم میمیرم