انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصاحبه ی سلنا گومز با WE DAY
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
قلب میخواهد آنچه را که میخواهد و قلب سلــنا میخواهد دنیارا تغییر دهد و شما متعجبید از اینکه سلــنا هم در زندگیه واقعی
و هم بر روی استیج دوستانه و باهوش است یک چیز مهم که باید جهان درباره ی سلــنا بداند شور و اشتیاق او برای کمک به کودکان است .
ما در گفتگو های پشت صحنه شور و اشتیاق اون رو برای کمک به جهان فهمیدیم
WE DAY:چه بخشی از برنامه ی مارو دوست داری؟
یا چه بخشی مورد علاقته؟
selena:من دوست دارم راجبه چیزای مهم حرف بزنم این کار به من احساس خوبی میده من دوست دارم از توانایی هام برای چیزای خوب استفاده کنم میدونید؟
من به زندگیم نگاه میکنم و میبینم این کودکان برای جهان کارهای زیادی انجام دادن و این برام الهام بخشه
WE DAY:علت نزدیکی کودکان به قلب شما چیه؟
SELENA:من فکر میکنم کودکان خیلی به من نزدیکن اونها همچنین به من اجازه دادن خارج از رویا زندگی کنم پس من  به اونها احترام زیادی میزارم
WE DAY:آیا کارت برات مهمه یا دوست داری به قبل برگردی؟
SELENA:چه چیزی برای من از کارم مهم تره؟این شغله منه و من عاشقشم من خیلی خوشم میاد که رفتار مخصوص به خودمو دارم و ازش مراقبت میکنم.
من تعداد زیادی دنبال کننده در رسانه های مختلف دارم ولی این به این معنی نیست که  من درباره کیفیتشون صحبت نکنم(فک کنم ینی موفقیت و شهرت زمانی معنی میده که کیفیت داشته باشه)
WE DAY:اگر الان به 16 سالگیت برگردی و بخوای نصیحتی رو نگه داری میخوای اون چی باشه؟
SELENA:او خدای من من هنوز دارم درس میگیرم.شما تنها فردی هستید که میتونه عاشق خودش باشه هیچ کسی شمارو کامل نمیکنه این خودتون هستید که خودتونو کامل میکنید 

سلب دیلی

مصاحبه ی سلنا گومز با WE DAY 1