انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مایلی سایرس تیلور سوئیفت و'badboold'را مورد انتقاد قرار داد:س/ینه ها از تفنگ بدترست؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بد شدت موافقـم با بعضی از حرفاش :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مایلی سایرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور سوئیفت و Bad Blood را مورد انتقاد قرار داد:سینه ها از تفنگ بدترست؟!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مایلی سایرس در اخرین نسخه مجله "ماری کلیر" به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور سوئیفت حمله کرد

و همچنین نظر خودش راجب سلبریتی هایی که به عنوان یک الگو دو رو هستند، را بیان کرد.

همیشه نسخه ماه سپتامبر هر مجله ای یکی از بزرگترین و مهمترین نسخه مجله در سال است ،

در حالی که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور سوئیفت توانست کاور این نسخه مهم مجله "ونتی فر" را بدست اورد

مایلی سایرس بر روی کاور مجله "ماری کلیر" ظاهر شده است.

نکته حالب اینجاست ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور در مصاحبه با "ونتی فر " از مقایسه ویدیو های

"bad blood " و "b**ch I'm Madonna " گلایه کرده است ( ،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مایلی سایرس در ویدیو مدونا حضور داشت

در مصاحبه خود از خشونت شدید " bad blood " انتقاد کرده است.

" من به هیچ وج انتقام خشونت امیز را درک نمیکنم . مثلا این قرار است الگوی خوبی باشد؟!

من الگوی بسیار بدی هستم چون وقتی این ور و آن ور میروم سینه هایم را نشان میدهم ؟

من مطمئن نیستم چگونه نشان دادن سینه ها از تفنگ بدتر است !"

مایلی سایرس که در شبکه های اجتماعی از نشان دادن بدن خود هراسی ندارد

در تعدادی از فتوشوت های این نسخه هم بدن خود را نشان داده است. 

"من استرس زیادی برای بیرون دادنشان ندارم. چیزی وجود نداره که جلوی من بگیرد.

شما میخواهید ایمیل من را Hک کنید تا عکس های لخت مراپیدا کنید؟!

من این عکس های لعنتی خودم اپلود میکنم !"

" در حال حاضر تبعیض جنسیتی و تبعیض سنی ... بقیه اش را شما بگید!

وقتی کندریک لمار راجب "LSD" میخواند ، او باحال محسوب میشود.

وقتی من بخوانم یک ج**ده معتادم می شوم!"

مایلی صحبت های شدید دیگری راجب سلبریتی هایی دیگر کرد اما نامی از انها نبرده است.

"مردم تو این صنعت فکر میکنند 'من فقط باید برای بدست اوردن پول بیشتر تلاش کنم ' و

منم میگویم ' برای چه چیزی داری این همه پول را جمع میکنی ؟!'

تو حتی نمیتوانی این پول را در تمام زندگی خودت خرج کنی !"

"بعضی از ادم ها بیشتر معروف میشوند تا برندی که آنها دارند معروف تر شود

تا بتوانند بیشتر آن اشغال هایشان را بفروشند و پول بیشتری در بیاورند.

این یک راه بی پایان است . بدست اوردن پول ، داشتن اهنگ های هیتس بیشتر ،

داشتن نقش های اول بیشتر در فیلم های سینمایی ، این چیز هایست که ممکن است شمارا تحریک کند.

اما این شمارا خوشحال نمیکند. من قبلا این را تجربه کردم و شما هم بهتر است تمامش کنید."

مایلی درباره راجب خیریه خود که برای نوجوانان بی خانمان

و همجن*سگرا نیز گفت:" خیلی از ما با چیز هایی به دنیا می اییم . منظور من را میفهمی ؟!

اخیراً من خیلی راجب جنس خودم صحبت کردم و مردم خشمگین شدند.

من فکر میکنم انها ففط یک الگو سنتی میخواند اما من واقعن برایم مهم نیست که همجنین ادمی بشوم! "

مایلی همجنین راجب بدن خود صحبت کرد:"من احساس میکنم یک پسر 15 ساله ام که در بدن یک دختر 22 گیر

افتادم!"
عکس بر خلاف قوانین