انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زین با یک اس ام اس از پری خواسته که جدا بشوند!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چند روزی از جدایی زین و پری میگذره و هنوز داره جرئیات بیشتری از این خبر میاد

یکیشون اینه که مثل اینکه زین به پری اس ام اس داده و خواسته ک جدا بشن

یه منبع به The Sun گفته که زین به بهترین وجه ممکن به این رابطه پایان داده فقط با یک پیام...

این منبع ناشناس(که به احتمالی از دوستان پری هست)گفته:"این باور نکردنیه...او به احساسات طرف مقابلش فکر نکرده!!"

اون گفته:"پری یکی از شیرین ترین دختران دنیاس!!اون ضعیفه ولی زین نیاز داشت که این رابطه رو تموم کنه.در این مدتی که گذشته بین این دو سکوت کاملی برقرار بوده(یعنی با هم حرف نزدند)

این منبع گفته:حال پری خوب نیس ولی سعی میکنه خودش رو شجاع نشون بده.

The Sun یک عکس از زین دز حال ترک کلاب و یک عکس دیگ از زین همراه دو زن خوشحال پخش کرده.

این کاملا مثل رفتار Carrie Bradshaw میمونه که یک پست ارسال کرده بود و گفته بود:من متاسفم...من نمیتونم....از من متنفر نباش...

این فرد گفته پری یک یوکو (yoko) هس (معنیه اینو نمیدونم...)حتی در مواقع خوشحالی..

زین هم چند روز پیش توییتی زد که گفته:"من حدس میزنم که نمیتونید برای بعضی از مردم کم بذارید."

این اونقدر واضح نیس و معلوم نیس مخاطبش پری بوده یا فن ها...

توهین ممنوع
زین با یک اس ام اس از پری خواسته که جدا بشوند! 1
چ شیک پسرم :|||..!

بـا یـه اس فـقـط ..؟!

مـن هنوز نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت!! -__-

دلـم واسـه پـری سـوخـت ):

اصـن جـدا از ایـن قـضـآیـا ...

وان دی دیـگـه وان دی نـیـس ..!

هـمـه چـی عـوض شـده -__-

+ خـواهـشـا مـنـبـع رو هـم بـگـیـن ^_^
مـنـبـع = وان دی ایـران ...
چرا ؟؟؟ بخاطر اون از گروه رفت حالا داره با هاش به هم میزنه ؟؟؟خیلی عجیبه فقط میخواست خودشو بد بخت کنه دیگه ~__~
حالا من میگم این عقل نداره  هی بگین نه Angry
فقط میخواست خون به جیگر فن ها کنه و با احسا سات اون پری استغفرل..... بازی کنه دیگه >__<
هیم مارو بازی  میده حالا فردا میبینی شاید دوباره رفت با پری. از کجا معلوم =//
ولی دلمم برای پری میسوزه اگه حقیقت داشته باشه چی ؟؟درسته ازش بدم میو مد ولی دوست نداشتم زمین خوردنشو ببینم بیچاره T__T
(12-08-2015، 6:32)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ؟؟؟ بخاطر اون از گروه رفت حالا داره با هاش به هم میزنه ؟؟؟خیلی عجیبه فقط میخواست خودشو بد بخت کنه دیگه ~__~
حالا من میگم این عقل نداره  هی بگین نه Angry
فقط میخواست خون به جیگر فن ها کنه و با احسا سات اون پری استغفرل..... بازی کنه دیگه >__<
هیم مارو بازی  میده حالا فردا میبینی شاید دوباره رفت با پری. از کجا معلوم =//
ولی دلمم برای پری میسوزه اگه حقیقت داشته باشه چی ؟؟درسته ازش بدم میو مد ولی دوست نداشتم زمین خوردنشو ببینم بیچاره T__T
عزیزم باید بگم زین واقعا عوض شده..من که دیگه دوسش ندارم..اون بدجور دل پری رو شیکوند..اون الان از همیشه مغرور تره..
فونت ویرایش شد !