انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آستیــن مـــاهون و بکـی جی بهم زدنـد + صحبت های دالی پارتن درباره ی تیلور سویفت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بکـی جـی و آستیـن ماهـون بعد از 5 مـاه بهمـ زدنـد !!!

آستین ماهون در مصابحه ای با ET Online گفت :  " در حقیقت مـا چند روز پیش جدا شدیـمـ ، دلیـش اینـهـ که مـا سخــت مشغـول کاریـمـ  امـا منـو بکی هنـوز با هـمـ دوست هـای صمیمی هستیمـ . "

او ادامه داد : " مـن فکـر کنم کاملا معلـومه مـا در آلبـوم با هم همکـاری کردیمـ . منـو بکی هنـوز باهمـ صمیمی هستیـمـ  و من بعضی آهنگایی که باهم تمومش کردیم رو نوشتم"

آستیــن مـــاهون و بکـی جی بهم زدنـد + صحبت های دالی پارتن درباره ی تیلور سویفت 1

صحبت های دالی پارتن درباره ی تیلور سویفت

دالی پارتن در مصاحبه ی اخیرش درباره ی تیلور سویفت صحبت هایی کرده

او گفت : " من فکر نمیکنم درمورد تیلور سویفت حرف نزنم. تیلور سویفت کاملا میدونه چی کار میکنه. ولی این عالیه که خودتو بشناسی ، مثل این که میگن "برای خودت وفادار باش". من فکر میکنم او استعدادشو میدونه ، او میدونه چیکار میکنه و من فکر میکنم او زرنگه. من فقط میخوام بگم ، بدون استعداد واقعیت چیه ، بدون میخوای کجا بری ، به هرچه که تو نیاز داری فداکاری کنی راضی باش"

آستیــن مـــاهون و بکـی جی بهم زدنـد + صحبت های دالی پارتن درباره ی تیلور سویفت 1
بکی جی رو دوس نداشتم اصلا

معلومه عشقم استعداد هاشو میشناسهههه♥
خوبه استین بی حاشیه تمومش کرد