انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اطلاعات عمومی شما چه قدره؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام به دوستان گل فلشخوری...
اینم یه جور مسابقه هست که باید اطلاعات عمومی زیادی داشته باشید.من خودمم آن چنان اطلاعات عمومیم خوب نیس ولی میخوام قوی بکنمش.
من اینو با دیدن مسابقه ثانیه ها که بیشترتون دیدینش الهام گرفتم وگفتم این مسابقه رو اینجا قرار بدم
فقط یه فرقایی داره:اینجا نه امتیازی داده میشه و نه گرفته میشه و فقط به منظور این ساخته شده که ما چیزای جدید یاد بگیریم پس لطفا به چشم مسابقه نبینیدش.
روال کار به این صورته که من یه سوال میپرسم که اگه بلد بودید بنویسید ولی اگه بلد نبودید میتونید به گوگل سرچ برید و جوابشو بفهمید
در باره ی همه چیز هم میتونید سوال کنید و فرقی نداره.اگه خواستید راجب فیلم و سریال مث ثانیه ها بپرسید لطفا ویدئو ی اونو بذارید بعدش بپرسید
خلاصه باید جواب نفر قبلیو بدید ولی اگه تو گوگل هم پیدا نکردید لطفا هیچ مطلبی نذارید تا کسی که بلده خودش بگه و بعدش یه سوال از نفر بعدی
بپرسید
موفق باشید...

اینم از سوال من: ابو ریحان بیرونی در کدام قرن میزیست؟

اطلاعات عمومی شما چه قدره؟ 1
سده چهارم و پنجم هجری

کتاب معراج السعاده اثر کیست؟
ملا احمد نراقی Angel

کدام شخصیت بستنی زعفرانی را اختراع کرد؟
Sad Sad
(12-08-2015، 19:09)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ملا احمد نراقی Angel

کدام شخصیت بستنی زعفرانی را اختراع کرد؟

نمیدونم Big Grin

ملا احمد نراقی الان زندست؟؟؟؟
نه نیست.جواب سوال منم میشد ممد ریش که به خاطر ریش بلندش این اسمو داشت

کاپیتان قبلی تیم ملی والیبال کی بود؟
علی نادی

چجوری میشه از باطری ای که ضعیف شده دوباره استفاده کرد؟؟؟ Big Grin
روشو با سنگ میزنیم خرد میشه بازم قابل استفاده اس Dodgy
(12-08-2015، 19:15)TARA* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روشو با سنگ میزنیم خرد میشه بازم قابل استفاده اس Dodgy

اشتباست Big Grin البته بعضیا ازش استفاده میکنن
خخخ
(12-08-2015، 19:13)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه نیست.جواب سوال منم میشد ممد ریش که به خاطر ریش بلندش این اسمو داشت

کاپیتان قبلی تیم ملی والیبال  کی بود؟

حمزه زرینی
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5