انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: امیدواری شواین اشتایگر به حضور مقابل بروژ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باستین شواین اشتایگر، هافبک باتجربه منچستریونایتد، اظهار امیدواری کرد که بتواند تیمش را در دیدار ‏مقابل اف سی بروژ در مرحله مقدماتی چمپیونزلیگ همراهی کند.‏

امیدواری شواین اشتایگر به حضور مقابل بروژ 1

به گزارش "ورزش سه"، این ستاره آلمانی در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر مقابل تاتنهام، به عنوان ‏بازیکن جانشینی به میدان رفت. او که به تازگی از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا آسیب دیده بود، اظهار ‏امیدواری کرد که برای دیدار مقابل بروژ به آمادگب کامل برسد.‏‎ ‎
او در گفتگو با تلویزیون اختصاصی باشگاه منچستریونایتد، گفت:" خوبم. در تور آمریکا، برای سه-چهار ‏این مصدومیت را داشتم و این برای ریتم بازی ام خوب نبود. اکنون احساس می کنم خیلی بهتر شده ام و ‏‏30 دقیقه بازی کردن مقابل تاتنهام هم خیلی خوب بود. ‏
جلسات تمرینی برایم خیلی خوب است. در حال بهتر شدن هستم و امیدوارم در هفته آینده کاملا خوب ‏شوم."‏
شواین اشتایگر در هنگام تعویض با کریک در دیدار با تاتنهام، با تشویق طرفداران شیاطین سرخ روبرو ‏شد؛ اتفاقی که او را تحت تاثیر قرار داد:" فوق العاده بود. خیلی غافلگیر شدم و باید بگویم از همه ‏هواداران متشکرم. احساس فوق العاده ای داشت و در نهایت توانستیم پیروز شویم و روز خوبی داشته ‏باشیم.‏
من دو بازی دیگر هم برای یونایتد انجام داده بودم اما این تجربه جدیدی بود."‏