انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مدافع رم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
فدریکو بالزارتی، مدافع 33 ساله باشگاه رم، امروز بصورت رسمی خداحافظی خود از میادین فوتبال را اعلام کرد.

مدافع رم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد 1

به گزارش "ورزش سه"، بالزارتی که سال 2012 و پس از 4 فصل حضور در پالرمو، به رم پیوست، نوامبر 2013 در بازی مقابل ساسولو دچار مصدومیتی شدید شد و در آمریکا مورد جراحی قرار گرفت. دوری او از میادین فوتبال بسیار طولانی شد و در نهایت آوریل گذشته، این مدافع باسابقه موفق شد شرایط بازی را به دست بیاورد؛ با این حال او از سوی رودی گارسیا(مربی رم) در 9 بازی مورد استفاده قرار نگرفت و تنها در آخرین بازی فصل گذشته برابر پالرمو(شکست 2-1 رم) بود که فرصت حضور در میدان را پیدا کرد. 

بالزارتی که سابقه 16 بازی ملی برای ایتالیا را نیز در کارنامه دارد، امروز در بیانیه ای رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است:" من بازنشستگی و خداحافظی خودم از میادین فوتبال را اعلام می کنم.متاسفانه مصدومیت مرا مجبور به اتخاذ چنین تصمیمی کرد. این یک تصمیم دشوار برای من بود اما نمی توانستم آنطور که می خواهم و بصورت 100 درصد آماده باشم و به رم کمک کنم."
بالزارتی سابقه بازی برای تورینو، یوونتوس، فیورنتینا، پالرمو و رم را در کارنامه دارد.
واقعا هيف شد