انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نیمار:راموس سخت ترین حریفم بوده است
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نیمار، ستاره بارسا، از سرخیو راموس، کاپیتان رئال، به عنوان دشوارترین مدافعی که در دوران حرفه ‏اش مقابل او بازی کرده، یاد کرد.‏

نیمار:راموس سخت ترین حریفم بوده است 1

به گزارش "ورزش سه"، نیمار که در آغاز سومین فصل حضورش در فوتبال اروپا قرار دارد، راموس را ‏مدافعی فوق العاده توصیف کرد. او همچنین خاویر ماسکرانو، جرارد پیکه و تیاگو سیلوا را نیز به عنوان ‏مدافعان سطح بالا مورد ستایش قرار داد.‏
او به فیفا تی وی گفت:" دشوار است که بگویم چه مدافعی سخت ترین حریفم بود زیرا مدافعان بزرگ ‏زیادی وجود دارند. ماسکرانو، پیکه، تیاگو سیلوا و سرخیو راموس. راموس مدافعان میانی فوق العاده ای ‏است. البته مدافعان خوب زیاد هستند."‏
نیمار همچنین از گلی که با پیراهن سانتوس به فلامینگو زد و به جایزه پوشکاش بهترین گل سال 2011 را ‏برای او به همراه داشت، به عنوان بهترین گل دوران حرفه ای اش یاد کرد و گفت:" من گل های ویژه ‏زیادی به ثمر رسانده ام که در دوران حرفه ای ام اهمیت زیادی دارند و هیچ کدام از آنها را فراموش نمی ‏کنم اما گلی که می خواهم انتخاب کنم، گلی است که مقابل فلامینگو زدم؛ گلی که باعث شد جایزه پوشکاش ‏را بگیرم."‏
کاپیتان تیم ملی برزیل از زین الدین زیدان، روبینیو و رونالدو به عنوان سه بازیکنی که دوست داشت در ‏دوران حرفه ای اش در کنار آنها بازی کند، یاد کرد و گفت:"‏‎ ‎از وقتی بچه بودم، روبینیو را دوست داشتم ‏و از بازی کردن کنار او لذت بردم؛ نه تنها در سانتوس، که همین طور در تیم ملی برزیل.‏
من طرفدار روماریو هم هستم. او هم یکی از کسانی که من دوست داشتم در کنارش بازی کنم؛ همینطور ‏زیدان. تنها یک بار کنار رونالدو بازی کردم، در آخرین بازی اش برای برزیل؛ دوست داشتم بازی های ‏بیشتر در کنار او انجام می دادم. ‏
فکر می کنم این سه بازیکنانی هستند که بیش از همه دوست داشتم در کنارشان بازی کنم."‏
فوتبال چيز خوبيه ولي ن تماش كردنش فقط بازي كردنش

فوتبال رو فقط بايد بازي كرد